słaby zasięg pilota w kluczyku

Cinkciarz, 22.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

darecki1

Cytat: nokitel w 18.07.2010, 20:15...albo 3. Wstawić w standardowy małą antenkę (co mnie rozbawiło) nie wiem jak wy ale nie wyobrażam sobie naszego pilocika z antenką wysuwana jak w amerykańskich filmach maja telefony hehe
....a nie pomyslałeś że to o taką antenkę chodzi? Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=8f-g2W4ZoEw&feature=related

wilhelm

a może takie coś?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Cinkciarz

u mnie to wygląda tak

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



poprawa niewielka może dlatego ze nie przeprogramowałem pilota na nowo i nie wymieniłem bakterii
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Snajper

Witam!
Panowie, problem mam z kluczykiem od około 4 miesięcy.
Mianowicie akcja polega na tym, że mogę otworzyć auta klikając z pilota z dowolnej powiedzmy ogległości, natomiast zamknąć tylko i wyłącznie trzymając pilot przy samochodzie. To samo na nowiutkim pilocie zaprogramowanym na chwilkę. Czyli problem tkwi w samochodzie, tylko gdzie?? Żaden elektryk tego nie chce się podjąć w mojej okolicy, podpięty pod komputer i testowany GEM nie wykazał żadnych błędów. O baterie nawet nie pytajcie....
Wie ktoś co to może być??

Bajek

Cytat: Cinkciarz w 30.01.2011, 15:01
u mnie to wygląda tak
Wydaje mi się, że pakowanie kawałka drutu jako anteny przy 400 MHz nie spowoduje polepszenia zasięgu. Trzeba by policzyć jaki powinien być przewód aby to miało ręce i nogi. Nie pamiętam już ale chyba najlepszą wydajność dostaje się jak przewód jest pełną wielokrotnością 1/4 długości fali (do sprawdzenia).

Co do zasięgu, to ja po zakupieniu kluczyka scyzoryka przestałem narzekać na zasięg 10-15 metrów otwiera bez problemu. Dalej nie testowałem, bo nie ma po co. Ale jako ktoś chętny to mogę :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

auchim

no to chyba w końcu trzeba będzie zanabyć scyzoryk w planach jest praktycznie od momentu zakupu mondeo, tak samo jak zmiana baterii w obecnym :)

z innej beczki kiedyś mi się zdarzyło na parkingu pod jakąś stonką że u mnie zamykanie otwierało jakiegoś suva stojącego obok, chyba qashqaia koleś był w niezłym szoku, jego pilot nie działał na mondka  8)

Bajek

Teraz na alledrogo pojawiły się scyzoryki z transponderem i elektroniką pasująca do naszego. Kupujesz docinasz kodujesz i śmigasz :) Zero rzeźby
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

T

Link. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

link
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

GaBB

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/klucz-kluczyk-pilot-scyzoryk-ford-focus-mondeo-i1428887497.html

Link :P chyba o to chodziło :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

wojoo

dużo ich nie zostało ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

nokitel

ktoś już ma ten pilocik "scyzoryk" i może coś o nim napisać?

KLUSEK


Bajek

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/klucz-kluczyk-pilot-scyzoryk-ford-focus-mondeo-i1441481256.html

Ja mam i sobie chwale :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

eng

Bajek ile kosztowała procedura dopasowania tego scyzoryka do auta? Chodzi w zasadzie o kupno plus kodowanie itd. Jak to wychodzi w sumie cenowo?