Mgiełkowe dysze spryskiwaczy

weksla, 13.05.2011, 22:37 « poprzedni - następny »

wilhelm

Ja będę zamawiał te z golfa. ;)

NeroN

A grzanie jak będziesz robił ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

przełożę ze starych.

Polarny

NeroN i jak tam, zamontowałeś te dysze z Focusa?

NeroN

Założone :)

Mały tuning muszą przejść bo częściowo po masce psikają - tylko nie mam czasu NA RAZIE.

Zrobię filmik jak psiukają.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Ja u siebie zamontowałem te VAG'owskie, dokładnie te co ten facet z talkford. Z tą drobną różnicą że kupiłem zamiennik, niestety nie jestem do końca zadowolony bo psikają o połowę węziej i słabiej niż na jego filmie. Jak się jedzie 100km/h to spryski psikają 5cm nad wycieraczkami.

To filmik od angola, zobaczcie sobie w 720p.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=8g2GV2Cq39w&feature=player_embedded

Muszę te spryski przełożyć do kogoś kto nie ma xenonów i sprysków reflektorów, bo może przez nie tak słabo psikają (mniejsze ciśnienie). A jeśli będzie to samo co u mnie to kupię oryginał, bo prawdopodobnie okaże się że to wina gównianej jakości firmy Hans Pries :)

Przy najbliższej okazji też nagram film.

T

Cytat: wilhelm w 27.11.2011, 16:58Muszę te spryski przełożyć do kogoś kto nie ma xenonów i sprysków reflektorów, bo może przez nie tak słabo psikają (mniejsze ciśnienie).
Wątpliwe, bo przecież to są osobne pompki...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No u angola fajnie to działa.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Pewnie przez to że mam zamiennik, nie ma co oszczędzać bo potem i tak trzeba płacić drugi raz...

wojoo

Cytat: wilhelm w 27.11.2011, 23:58
Pewnie przez to że mam zamiennik, nie ma co oszczędzać bo potem i tak trzeba płacić drugi raz...

Już myślałem, że wbiłeś to sobie do głowy ale jak widać jeszcze nie ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Nie spodziewałem się że kawałek plastiku może się tak różnić ( o ile to rzeczywiście wina producenta ) :D

wilhelm

W końcu zamówiłem te z focusa, 13zł w sklepie który mam niedaleko domu :)

Teraz musi być dobrze.

KLUSEK

Z Którego focusa dokładnie ?

wilhelm

mk3

NeroN

Tylko przyszlifuj ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]