Jaki wydech polecacie do st220

DAYCO, 29.12.2012, 18:02 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

Cytat: Essio w 03.01.2013, 23:28
Ponad 500km w jedną stronę...  ;(  Chyba, że mieszkacie bliżej siebie.
Na jakiś ogólnopolski trzeba się umówić i wtedy...  :evil: grzecznie porozmawiamy o trunkach krokwiowo-jętkowych.  :D

Essio

Ja jestem jak najbardziej za... ale...
Ale to trzeba już teraz myśleć, chętnych na początek masa, na sam koniec każdemu coś wypadnie. A kasę trzeba wpłacić za noclegi i takie tam.
Może warto zacząć rozmowę i zobaczyć nastroje ludu.
Osobiście bym się cieszył z takiego spotu. Na stare lata będzie co wspominać. Tak miłego, spokojnego i wyrozumiałego szefostwa dawno nie widziałem.
Do tego ludzie jakich spotkałem wporzo, czego więcej chcieć!?
Także może warto...  :)

P.S.
DAYCO wspawaj końcówki 100mm i będzie idealnie.  :D :P 8) :D :P 8)



Oberslejzen!

Falubaz 1


P.S.
DAYCO wspawaj końcówki 100mm i będzie idealnie.  :D :P 8) :D :P 8)

Essio zapodaj temat na spota i zobaczymy ja się pisze na 100%.
A teraz końcówki 100 mm, w ST będzie obcierało bez wycinania (poszerzania) o zderzak ja też chciałem 100 mm ale tam jest 103 mm więc trzeba sobie zostawić jakiś margines mierzyłem moje i mam 95 mm i jest ok.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wilhelm

Trochę OT:

Co do spota to proponuję Łódź, mniej więcej po środku polski, może nawet warszawiaki podjadą :D

Cytat: Falubaz 1 w 04.01.2013, 00:25A teraz końcówki 100 mm, w ST będzie obcierało bez wycinania (poszerzania) o zderzak ja też chciałem 100 mm ale tam jest 103 mm więc trzeba sobie zostawić jakiś margines mierzyłem moje i mam 95 mm i jest ok.

Milltek ma 100mm ;)

roki

Spocik sie na wiosne zrobi jak bedzie cieplo...:)
roki

Ry2y

Ja do Łodzi bym wpadł, i myślę że całkiem spora grupa byłaby tego samego zdania.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

DAYCO

Ja tez chetnie bym sie pojawil ale niestety dla mnie daleko z Nowego Sacza i teraz dzieciak jest najwazniejszy bo to 1 maluch w mojej rodzince wiec dopieszczany i rozpieszczany ;)ale na letni spot napewno gdzies sie pojawie.A koncowki wlasnie mierzylem i 100mm to tak ciasno strasznie musialby byc wydech na sztywno NA RAZIE zostawiam oryginalne a pomysle nad ta przepustnica i pozniej zestrojenie tego wszystkiego i jakis Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.chipek.Bo wkladka K&N juz jest zalozona :]
Ps.Kto by mi zrobil ta przepustnice albo ma do sprzedania juz zrobioną.

wilhelm

04.01.2013, 20:57 #22 Ostatnia edycja: 05.01.2013, 02:40 by badger
To są milltekowe kominy

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tu ten co drze mordę :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://teamspeed.com/forums/modern-muscle/40097-ford-mondeo-st220-our-shop-one-off-exhaust-system-2.html

DAYCO

Kurde jaka kultura w montazu wszystko zabezpieczone i oklejone pelen profesjonalizm nie to co u nas u tzw. Staszka w stodole hehehehe ale dzwiek jest strasznie wyjacy taki wydech to tylko na tor ;)

Essio

Na każdym calu dbałość, jestem w szoku.
Wydech od spodu boski, cudny, piękny urzekający. Marzenie podjechać i zostawić autko u tunera. Ale nie dla psa kiełbasa. Eh...  ;(
Oberslejzen!

DAYCO

Ja to bym musial co mycie samochodu czyli 3 razy w tygodniu myc takze podwozie zeby te wydechy tak lsnily jak na zdjeciu hahaha

Essio

Sorki za OT, DAYCO zbieraj na spota. Większość z nas ma dziecko, dzieci ale coś nam się należy. :)
Spocik będzie super a i żony nie wykluczone, wręcz obowiązkowe. Ja to czuję, jak ja to czuję to będzie git.  :D
Jak to zliczyć, 3.0 i 2.5 i inne to pobijemy rekord w pojemności. Do tego kucyki i są my kozaki.

Mamy poważy problem... kto założy temat, to będzie musiał doprowadzić do spota minimum dwudniowego i tutaj schody się zaczynają.
Może Ty jesteś chętny..?
Oberslejzen!

DAYCO

Zgadza sie masz racje cos nam sie nalezy od zycia a wiadomo ze motoryzacja zbliza ludzi a w szczegolnosci takie V6 i kucyki pod maska ;)

Essio

Kolejny OT, sorki.  :}
To zbieraj, ja również zaczynam.
Teraz na Śląsku był spocik, szacowałem na parę osób a tu proszę... masa ludzi było. Było super!
Także jesteśmy w stanie coś zorganizować. Miło jakby żony i dzieci nasze były. Wspólne zdjęcia i takie tam bezcenne.
Jak żony będą jechać obstawiam, że nikt mojej żony nie pobije z kobiet, stawiam flaszunię jak na prostej wygra z moją żoną.  8)
Oberslejzen!

DAYCO

Ja dzieciaka niestety nie wezme bo ma dopiero 7 miesiecy ale napewno go zaraze motoryzacja i niedlugo bedziemy smigac po spotach.Moja zonka nie lubi mojej fury bo jej caly czas gasnie przy ruszaniu hahaha woli swojego klekota peugota 207.Mowi ze mi robi mare na miescie jak jej gasnie caly czas. :D