2.5 st turbo-ile ma pompować?

tacka, 19.01.2014, 23:18 « poprzedni - następny »

cliner

Do mnie masz 1.5 h  w jedna strone. Mieszkam w Basingstoke.Daj  numer telefonu na prive, i kiedy masz troche luzu na rozmowe to pogadamy. Jezeli rozrzad jest oryginalny to nie ma jeszcze tragedii. Fabryka zaleca wymiane przy 200tys. kilometrow lub 10 lat.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Tomek

osama80

Cytat: tacka w 30.01.2014, 09:43
Witam,na razie nic nie moge znależć a nawet nie wiem o co chodzi z tym blik.modem.Jeżeli dobrze patrze a chyba patrze to w Twoje okolice mam bliżej niż do tego devil...patrze i nic na ich stronie znależć nie potrafie. Dzieki za gratulacje przy okazji. Kurcze jednak wciąż mi się zdaża dziwna akcja z esp. Raz na jakiś czas przy ostrym przyspieszaniu włacza się esp i odcina moc i dopiero po odjeciu nogi z gazu na sekunde wsjo wraca do normy.Druga sprawa przy wolnym toczeniu słychać że przy kazdym depnięciu na hamulec jest przy lewym TYLNY m kole takie pyk i czasem zostaje jedzie sie wolno a z koła tyk tyk tyk a jak się lekko położy noge na hamulcu jest cisza-może to ma związek z tym esp właczajacym sie przy przyspieszaniu? no i ten rozżąd! mam już 106 tyś mil zrobione na fabrycznym zestawie no i auto z 2008-POZDRAWIAM

Zarejestruj się na focusstoc forum. Informacji jest mnóstwo, odpowiedzi na rożne problemy tez. W zakładce club sponsors znajdziesz strony i oferty. Ja polecam Dreamscience in hull, scc w St. Albans no i devil developments. Jeśli chodxi o esp to masz normalne zachowanie kiedy tracisz trakcje wiec sprawdził bym opony itp. Raz miałem chińskie opony i miałem problemy z trakcja nawet na suchym. Pozdrawiam

TAM

Cytat: tacka w 19.01.2014, 23:18
...mało tego mam wrażenie ze czym wyzszy bieg tym wiecej pompuje ale to moze juz jakas moja jazda...
W ST-kach, na pierwszysch 2 biegach moment obrotowy jest ograniczany przez ECU. Od 3. biegu jest już "normalnie".