[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

yayko

a czym foty obrabiałeś?

qualin

Cytat: yayko w 17.04.2014, 13:41
a czym foty obrabiałeś?
Wywołane w LR i lekka obróbka w PS.

weksla

qualin - auto zacne, rzekłbym przepiękne:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Felgi rewelacyjne, zdjęcia też.

Ale pozwolę sobie zaproponować kilka małych modyfikacji. :) Po pierwsze, skoro masz z przodu black eyes, to fajnie by było przyciemnić białe fragmenty tylnych lamp. Bardzo łatwo robi się to folią do lamp przednich, efekt jest bardzo delikatny (jak w fabrycznie przyciemnionych, np. w Vectrze OPC). A skoro przyciemniać tylne lampy, to może też zamontować boczne, czarne kierunki LED? Rozejrzałbym się też za tylną lotką (trudna do zdobycia) i przemyślał montaż tylnego zderzaka ST i podwójnego wydechu.

No i jedna, najważniejsza rzecz. Chromowane ramki tablic nie budzą raczej pozytywnych skojarzeń. :) Dużo lepiej wyglądałyby zwykłe, srebrne, w kolorze zbliżonym do lakieru.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

qualin

TYLNY  zderzak z ST jest w planach razem z podwójnym wydechem :)
Tez myślałem o czarnych kierunkach, a o lampach pomyślę :)
Napewno bede chciał obniżyć chociaz o te marne 40 mm :P

qualin

Niestety dzisiaj nastapila mala zalamka. Wlasnie wrocilem z myjni, na ktorej sobie karcherem oplukalem autko z robali po trasie.
No i stalo sie cos takiego:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przegladnalem zdjecia i w tym miejscu byl malutki odprysk. Zdarzylo mi sie kiedys, ze odszedl klar od cisnienia wody bo byl zle polozony, ale zeby caly lakier az do podkladu? ehhhhh

sseebbaa1

No cóż... jak już będziesz coś kombinował ze zderzakiem to
odkupię od Ciebie tę osłonkę spryskiwacza :)
Bo właśnie potrzebuję prawej w kolorze 72...

A swoją drogą, to przyjmuję te zdjęcia jako przestrogę. Już wolę sam pomachać gąbeczką, niż miałbym łatać takie dziury w powłoce.

« Dodane: 20.04.2014, 00:34 »

Oczywiście wyrazy współczucia!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

qualin

imageshack zjadl zdjecia z sesji wiec zarzucilem na picase ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




I taki maly photoshopowy bonusik ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


st-power

Jeśli robilibyśmy kiedykolwiek kalendarz klubowy-te zdjęcia są do tego celu idealne :) Szkoda,że bliżej centrum nie mieszkasz,bo zaprosiłbym Cię,być obcykał mojego-bo się zbieram drugi miesiąc by wstawić do galerii :D
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

qualin

Zawsze mozesz zrobic wycieczke na wybrzeze ;) to raptem 2,5 godzinki drogi ;)

Wlasnie sie gryze czy kupowac zderzak na tyl od ST bo w moim kolorze sie kompletny na allegro pojawil za 500 zeta :)
nie wiem co wymyslec zeby zonie nasciemniac na co tyle kasy wydalem :P

st-power

Powiem tak zakup zderzaka od ST-fajna sprawa,ale kolejny koszt to układ wydechowy.
Nie wiem czy w 2.2 TDCi z tyłu są dwa tłumiki czy jeden-bo jeśli dwa to trzeba by przyrzeźbić końcówki,by idealnie je wpasować w fabryczne otwory w zderzaku. Jeśli jest tylko jeden-to zakup dwóch tłumików +Y-pipe.

Moim zdaniem już teraz wygląda fajnie :) Dwie rurki z tyłu są fajne-ale jeśli nie "gadają" fajnie to zbędny bajer.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

qualin

W planach mam zrobienie calego wydechu z kwasowki bo moja seria jest juz troche zjedzona przez rdze :) no i wlasnie chcialbym 2 koncowki jak w prawdziwym eSTeku :)

st-power

Teraz to rozumiem :D Przydałoby się zgrać te dwie inwestycje w czasie lub jeśli masz okazję z tym zderzakiem-to kup i niech czeka na wydech. Więcej i częściej wrzucaj zdjęcia-przyjemnie się to ogląda :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

qualin

22.04.2014, 21:31 #43 Ostatnia edycja: 23.04.2014, 12:01 by qualin
Zderzak by sie zwrocil jakbym sprzedal swojego RSa :) Tymbardziej, ze podobno mam rarytas bo z oryginalnymi odblaskami :P

« Dodane: 23.04.2014, 12:01 »

Cytat: Tomasz w 17.04.2014, 16:50Po pierwsze, skoro masz z przodu black eyes, to fajnie by było przyciemnić białe fragmenty tylnych lamp. Bardzo łatwo robi się to folią do lamp przednich, efekt jest bardzo delikatny (jak w fabrycznie przyciemnionych, np. w Vectrze OPC). A skoro przyciemniać tylne lampy, to może też zamontować boczne, czarne kierunki LED?
Zamowilem czarna folie na lampy i czarne boczne kierunki, ale zwykle bo ledowych czarnych nie znalazlem ;)

qualin

Tymczasem przyszly nowe nakretki :) mala rzecz, a cieszy

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Stare nadaja sie juz tylko na zlom

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przed

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i po zmianie

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.