[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

weksla

Pewneiże cieszy. Fajna sprawa. No i fajnei że pełne, bo otwarte to tu nei pasowały:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

qualin

Dotarly kolejne pierdołki :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Oto dlaczego wymienilem oswietlenie tablicy :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Fabryczne kierunki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



I po wymianie na dymione

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


MAG

Dopieszczasz, dopieszczasz ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

piknie, piknie panieD:
Masz full wyposażone DENSO, bo widzę że na pokładzie siedziD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

qualin

Cytat: weksla w 27.04.2014, 01:42
piknie, piknie panieD:
Masz full wyposażone DENSO, bo widzę że na pokładzie siedziD:
Denso niestety nie ma bluetootha :(

weksla

Nie stanowi to dużego problemu tz dołożenie jegoD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

qualin

Glosnomowiacego tez nie mam, znaczy sie jest, ale zalozony jakis zestaw od nokii.

wild_weasel

Cytat: weksla w 27.04.2014, 10:36Nie stanowi to dużego problemu tz dołożenie jegoD:
Możesz rozwinąć temat? Też mam dołożony zestaw od Nokii, ale oczywiście wolałbym mieć połączone Denso z telefonem :)

qualin

Cytat: wild_weasel w 27.04.2014, 13:25
Możesz rozwinąć temat? Też mam dołożony zestaw od Nokii, ale oczywiście wolałbym mieć połączone Denso z telefonem :)
Tez sie chetnie dowiem co i jak :)

weksla

Ok. pokaże jak ja to zrobiłęm. Tylko znajde chwilę. Moze wieczorem
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

qualin

No to czekamy na info :)

qualin

Byly juz dymione kierunki wiec przyszedl czas na tylne lampy. zamowilem jakas folie oracal. chcialem przyciemnic cale lampy, ale sie poddalem, to nie dla mnie taka zabawa. po zepsuciu polowy akrusza folii stwierdzilem, ze okleje tylko biale elementy lampy :)

Porownanie. lewa przyciemniona, prawa fabryczna

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



obie przyciemnione:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



z folia dostalem naklejke i postanowilem ja tymczasowo wykorzystac do zaklejenia odprysku lakieru na zderzaku:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Fajnie, też tak mam oklejone tylko te białe fragmenty klosza. Aha zmień tylną wycieraczkę - ZDECYDOWANIE:D Ta trąci archaizmem:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

qualin

Zmienie :) W gdyni znalazlem sklep co sprzedaje nowki z Astry III za 20 zl :)

weksla

hehe to moze mi też weź bo moja już nie zbiera, tz chodzi mi o samo pióro.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps