[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

qualin

01.05.2014, 16:20 #60 Ostatnia edycja: 02.05.2014, 11:55 by qualin
Nie wiem czy maja same pióra. Widziałem tylko na allegro, ze cale wycieraczki z astry sprzedają.
O takiej myslalem: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ramie-wycieraczka-pioro-tyl-opel-astra-h-3-kombi-i4167443417.html

« Dodane: 02.05.2014, 11:55 »

Tak lampa za dnia wyglada:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przy okazji przyciemnilem tez znaczki, a co :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


qualin

Ostanio mialem male wlamanie do auta i zlodziejaszki rozwalily mi zamek w masce. Kupilem uzywke i koles mi przerobil bebenek pod moj klucz :)
Mondeo dostalo tez dzisiaj maly prezent :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Ponoć dobry olej:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wild_weasel

Longlife, eco i dobry jednocześnie? :)

qualin

Mialem tego millersa w cenie motorcrafta prawie, a czy dobry to nie wiem bo nie uzywalem nigdy :)  sie zobaczy.

st-power

Właśnie w sobotę będę zalewał Millers EE LONGLIFE ECO 5W30 + płukanka Engine Flush (zgodnie z zaleceniem producenta przed zastosowaniem ich oleju). Sam jestem ciekaw jak się będzie sprawdzał :)
U Ciebie nie widzę na etykiecie tego napisu nadodrive-to jakaś poprzednia edycja?
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

qualin

Szczerze to nie zwracałem uwagi za bardzo na etykietę. Widziałem tylko, że dedykowany do forda jest. Za 6 litrów dałem 150 zl :)

qualin

Jaka srednice maja halogeny przeciwmgielne w ST? chce je wymienic na dzienne bo i tak nigdy ich nie uzywalem nawet :)

qualin

Dwa pytanka. Musze zrobic wydech bo wszystko pordzewiale i dziurawe (mam tylko tlumik koncowy i od zlaczki elastycznej sama rura). Teraz pytanie czy robic przelot? Jezeli tak to na jakiej srednicy?

No i pytanie nr dwa, zaslepiac egr? mam taki jak ponizej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

Zrób 2.5 cala ;) według mnie to chyba lepiej zaslepić egr ;)

qualin

Tylko czy po zaslepieniu nie będzie się check palił?

weksla

Ma zawór sterowany podciśnieniem, więc chceka nie będzie. Ja u siebie wywaliłem całkiem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

qualin

No to dzisiaj sobie zaslepie :)
Jeszcze pytanko odnośnie wydechu. Zostawiać jakiś końcowy tłumik? Czy rozciac stary i rurę środkiem puścić coby diagnosta się nie czepiał na przeglądzie? Nie będzie za głośno bez tlumikow? To mój pierwszy diesel w życiu wiec nie mam doświadczenia z ich tuningiem :P

yayko

Ja b ym kupił wydech jakiś przelotowy ;)

qualin

Tylko nie chce końcówki na wierzchu mieć. Chyba,  zeby jakiś środkowy przelotowy założyć.