Świece Denso Iridium do Focusa ST/RS

TAM, 06.06.2014, 12:27 « poprzedni - następny »

TAM

Mam do sprzedania 2 komplety używanych świec Denso Iridium do ST225 lub RS:

- IKH20 po przebiegu ok. 4500 km, cena 60 zł za komplet
- IKH22 po przebiegu ok. 6000 km, cena 80 zł za komplet

Są to moim zdaniem najlepsze świece jakie są dostępne. IKH20 pasują do fabrycznych lub lekko podkręconych ST-ków (powiedzmy że nie więcej niż 270 KM), natomiast IKH22 są doskonałe do mocniej podkręconych ST-ków i lekko podkręconych RS-ów, w praktyce do około 330 KM. Oba komplety jeździły w moim aucie i były wymieniane wraz z kolejnymi modami. Oczywiście są w doskonałym stanie; szkoda żeby leżały bezużytecznie.

vtec

te drugie wezmę w komplecie z czymś innym ;)

TAM

OK, w takm razie zostają do sprzedania IKH20 :-)

skoti79


vtec

Cytat: skoti79 w 06.06.2014, 22:27
Wtryski ja zarezerwowałem :)
no nie wiem, z powyższego co innego wynika :)

skoti79

Ja też nie wiem, TAM mi obiecał wcześniej :)
Chyba że zmienił zdanie...  :(

vtec

nie ma co się licytować, nie wiem jakie są ustalenia z Tobą, o wtryskach i rezerwacji rozmawialiśmy w kwietniu albo i wcześniej ... niech T się wypowie ;)

skoti79

To Tomek nic nie mówił. Będzie musiał zorganizować drugie :)

vtec

poradzi sobie, jest mega specem w tych tematach ;)

TAM

Koledzy, wygląda na to, że zrobiłem bardzo brzydką rzecz...  a przy okazji głupka z siebie, za co szczerze przepraszam. Otóż rozmawiałem o RS-owych wtryskach z dwiema osobami w odstępie kilkiu tygodni, z czego nie zdawałem sobie sprawy. Sprawdziłem jednak, że to vtec miał obiecane wtryski już dość dawno temu.
skoti, jeśli jeszcze trochę poczekasz, to będę mieć wtryski i dla Ciebie, w takiej samej cenie, również sprawdzone i wyrównane. Jeszcze raz sorry...

skoti79

Pewnie że poczekam. I tak muszę czekać na resztę gratow :)

vtec

a na jakie graty jeszcze czekasz? Ależ bida i kryzys w kraju, a wszyscy się "zbroją" :)
czekam na info T.