Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

[Mondeo] Żarniki D2S Mondeo MK3

st-power, 14.09.2014, 01:00 « poprzedni - następny »

caqerr

Zależy od Twoich umiejętności, zdolności manualnych.
Aczkolwiek gościu w śmiesznych $ to przerabia.
Mi części wyszły 414zł a z przeróbką i odesłaniem zapłaciłem 500 ;)
Pomyśl by zamienić soczewke na helle IV generacji. Jest spora różnica między nimi moim zdaniem ;)

bishop

Cytat: yayko w 22.09.2014, 09:26dużo zabawy jest przy wymianie?
Dostałem od nich taką odpowiedź:
"Razem z wskazanym zestawem otrzymuje Pan instrukcję krok po kroku ze zdjęciami, jedyne co musi Pan nabyć osobno to klej na bazie poliuretanu do mocowania soczewki. "

Rijndael

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Z tymi maskownicami to nawet nieźle wygląda, nie jest tak bardzo "wyłupiasto". Gdyby nie to, że zamierzam w przyszłym roku sprzedać auto, to chyba bym się skusił...

yayko

to lepiej im wysłać żeby to zrobili :) :)

caqerr

Cytat: Rijndael w 22.09.2014, 13:02Z tymi maskownicami to nawet nieźle wygląda, nie jest tak bardzo "wyłupiasto". Gdyby nie to, że zamierzam w przyszłym roku sprzedać auto, to chyba bym się skusił...

Te są dokładnie moje... ;)
Były Neronowy też takie miał ;)
Tak jak pisałem wyżej, mi klej+soczewka+maskowniac wyszło 414,9 w grudniu. Za przeróbke wzięli 85zł. A ,że jestem średnio uzdolniony manualnie + nie miałem jak za bardzo rozkleić lampy(brak możliwości podgrzania) to wybrałem tą opcje ;)

Rijndael

Cytat: caqerr w 22.09.2014, 15:35Za przeróbke wzięli 85zł.
Dla takiej kwoty to zdecydowanie nie warto się w tym samemu grzebać. :)

caqerr

pomijam fakt grzebnia, smrodu w mieszkaniu. Chodzi bardziej o sam fakt, że ta osoba już zrobiła ogromną liczbę lamp.
W tym też troche lamp z mk3 miał ;) I dzięki temu mam pewność, że będzie to dobrze zrobione.

JacekST220

Cytat: st-power w 21.09.2014, 12:32Tak do nich będę wysyłał.

Troche czasu minelo, ale zmieniles te soczewki? Warto bo tez chodzi mi dokladnie ta sama opcja po glowie :)

Rijndael

Cytat: JacekST220 w 27.12.2020, 21:43Troche czasu minelo, ale zmieniles te soczewki? Warto bo tez chodzi mi dokladnie ta sama opcja po glowie :)

Modyfikacja została wykonana i efekt był naprawdę fajny. Obecnie auto ma już innego właściciela...