[Focus] LSD z Focusa RS w Focusie ST

TAM, 20.12.2014, 01:31 « poprzedni - następny »

KrisSz

Możemy się kiedyś ustawić na jakimś spocie z przyrządem pomiarowych i rozwiać wszelkie wątpliwości :-)
Pozdrawiam

K

vtec

Cytat: KrisSz w 10.02.2015, 20:18
Możemy się kiedyś ustawić na jakimś spocie z przyrządem pomiarowych i rozwiać wszelkie wątpliwości :)
Krissz, ale nie ma co tu rozwiewać, widziałem auto Tomka w weekend ... ciekawie wygląda :)
Mało powiedziane że te koła wystają, a wygląda tak jakby założył do STka jakieś 40 dystanse na strone ;)
TAM,wrzuć zdjęcie ;)
Ale spokojnie, TAM pracuje już nad tym, dziś "wizytował" ASO Dobra, przy okazji jak mój był na warsztacie ...

KrisSz

Może niech TAM zastanowi się jak wrzucić skrzynię i tył z kugi żeby wyglądało tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Pozdrawiam

K

vtec

Cytat: KrisSz w 10.02.2015, 20:55
Może niech TAM zastanowi się jak wrzucić skrzynię i tył z kugi żeby wyglądało tak:
tył już ma również z RSa także wątpie żeby prędko zmieniał na 4x4 ;)

TAM

Cytat: KrisSz w 10.02.2015, 20:18wygląda tak jakby założył do STka jakieś 40 dystanse na strone
... a dokładniej 35.5 mm. Natomiast mieszczą się maks. 25 mm, czyli jest za dużo o ponad 10 mm na stronę. Da się to zwalczyć, chociaż trochę zabawy będzie.
Tył od RS-a miałem sporo wcześniej i na pewno nie zmienię na 4x4 ;)
Aha, 4x4 z Kugi dokłada do RS-a jakaś niemiecka firma - ze stałym podziałem 60/40.

KrisSz

To właśnie stamtąd mam fotki ...
Pozdrawiam

K