Jakie opony polecacie letnie do RS-a?

steveno, 04.02.2015, 08:31 « poprzedni - następny »

TAM

Paradoksalnie teraz jest zły moment na ich kupno. Od połowy kwietnia powinny zacząć tanieć - normalna cena tego rozmiaru to 560 zł, oczywiście nowe z gwarancją.

snafu

Sama cena wynika zapewne z faktu profilu 45 (40 jest w granicach 470zł) oraz wzmocnień (do s-maxa najelpiej dać o nośności 98). Więc cena ok. Ale chodzi o brak różnicy między CSC5 i US. Wczesniej dodatkowo przeważała szalę.

Będę w takim razie myślał.

snafu

Bez zmian po stronie US. Widać nie nastawiają się tutaj na rozmiarówkę S-maxa i są one 100zł droższe od Conti. Zatem jadą już do mnie CSC5.

szaman696

Gdzie kupiłeś oponki?

snafu

Oponeo.

karolm1988

02.06.2015, 15:26 #50 Ostatnia edycja: 02.06.2015, 15:36 by karolm1988
Ja polecam Vedersteiny kierunkowe kupione miesiac temu i s rewelacyjne i w miare przystepna kasa
I zaplacilem tylmo 1400 za komplet z 2015 roku

« Dodane: 02.06.2015, 15:36 »

Cytat: TAM w 13.02.2015, 22:13
Tylko że zwycięzca stawki niekoniecznie oznacza najlepszą oponę :) Wszystko zależy od tego, co się rozumie przez "najlepsza", a to z kolei zależy od przeznaczenia opony. Tymczasem "zwycięzca" to taka opona, która zebrała najwięcej punktów, to wszystko. A przecież mogła dostać max za jazdę na suchym, za głośność i za zużycie, ale z jazdą na mokrym może być już średnio... Ja patrzę na KAŻDY istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa parametr opony i ważne jest, żeby WSZYSTKIE były dobre, wcale niekoniecznie najlepsze! Wtedy opona jest przewidywalna, wiadomo czego się po niej spodziewać niezależnie od tego czy jedzie się w upale na suchym czy w strugach jesiennego deszczu. Co innego, gdy ktoś potrzebuje opon na tor, ale wtedy też raczej nie decyduje się na jeden rodzaj.
kolego te testy zawsze wygrywaja znane marki i dlatego ze sa znane to sa niby najlepsze i drogie a etykietki tez tak naprawde  nikt nie zna zasad jak je testuja. Wiadomo czym gladsza powierzchnia to na suchym super czgli pilot sport na .okre najlepsze kierunkowe czyli unirojal. Jak beda sie kleic asfalu to szybko sie zurzywaja. I dlatego ja polecan vederstein w miare tanie bo malo znane. Ale to holenderska firma i tam tez je produkuja a nie jak godyera niby niemiecka fkrma a produkuja juz je hinole bo taniej

KrisSz

imho Michelin Pilot Supersport najlepsza opona ever ! Żadne tam testy - od 2 lat męczę i lepszej nie miałem.
Pozdrawiam

K