PS i zmiana koloru felg :)

Cartoon, 21.07.2010, 22:04 « poprzedni - następny »

Cartoon

Hej!

Ogarnia ktoś z tu obecnych PSa na tyle, żeby ładnie zmienić kolor felg? :)
Zastanawiam się nad przemalowaniem swoich seryjnych 17 na czarno (bądź w ostateczności na biało), ale najpierw chciałbym zobaczyć jakieś wizualizacje ;)

Jako baza do modyfikacji mogą posłużyć te zdjęcia:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Z góry dzięki!! :)

MAG

Osobiście, to czarne fele mi sie  nie podobaja  :D

Czarny pomniejsza optycznie, a do tego powoduje "zlanie" się felgi i opony w jedno - błeee  :D

Natomiast widziałem czarną ST150 na białych felach i wygladała przemiodzio  :evil:
Jesli nie pasi Tobie buały i chciałbys jednak ciemna felę, to sugeruje nie czarny, a taki ciemny szary lakier cosik a'la tytan - wtedy może to fajnie wyglądać  ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Mc

Tu masz zdjęcia steka z czernymi butami Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=22f381ad237029d7  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4520cce2efb9b08f, ja też zastanawiałem się nad podobnymi felgami też z czerwonym rantem ale jak te 2 zdjęcia zobaczyłem to mi się odechciało na dobre. Nie wchodziłbym w ten kolor  ;(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl

wilhelm

Z białymi faktycznie mogła by wyglądac ciekawie :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Cartoon

ST500 miała seryjnie felgi malowane na czarno, tyle, że tam jeszcze dochodziły siwe pasy na masce i drzwiach... ogólnie mi się to podoba :)

Jeśli natomiast chodzi o białe, to nie jestem w 100% przekonany, czy akurat moje felgi przemalowane na biało będą pasowały do czarnego auta...

T

Moim zdaniem czarne felgi fajnie wyglądają na jasnym aucie, a najlepiej na srebrnym. W czarnym zostawiłbym raczej srebrne...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walus90

a oto proszę coś takiego przednie koło i TYLNY  oczywiście różnią sie kolorem jest to specjalnie zrobione :P żeby nie było że ślepy czy cuś jestem :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Oktan

MAG dobrze podpowiada - grafit, grafit i TYLKO grafit, no dobra tytan
czarny raczej nie pasuje (co innego gdyby auto było białe, wtedy może być fajny kontrast)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

walus90

a tak by wyglądała na białych jak dla mnie dużo lepszy efekt :) pozdro :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Polonistka

A ja znowu stawiam na czarne:) Uwielbiam ten kolor i wydaje mi się że zawsze pasuje do każdego samochodu. A jeśli samochód jest ciemny to tym bardziej:)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

DigitalDruid

Jeśli nadal rozważasz zmianę koloru felg, moim zdaniem grafit lub ciemny szary to świetna opcja, szczególnie jeśli masz ciemniejszy samochód.