Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

st-power

Zarówno Toruń jak i Radom świetna sprawa, tam można by było pojeździć zarówno autem jak i wyszaleć się do bólu gokartami. Tylko musimy się liczyć,że koszt wynajęcia toru to koszt rzędu 2000-3000 (przy 20 osobach koszty by się ładnie rozłożyły) + koszty kartingu, baza noclegowa itp.
I czy udałoby się nam go wynająć jeśli nie mamy żadnej osobowości prawnej (nie jesteśmy Stowarzyszeniem) i jak rozwiązalibyśmy sprawę ubezpieczenia OC+NNW?

Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

SAGAL

Może być wszystko aby się napić
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

fabio210

Z wynajeciem nie powinno być problemu, wielu z naszych klubowiczów Prowadzi działalność gospodarczą, więc można by wziąć na firmę, ubezpieczenie Każdy musiałby zadbać sam.
Myślę że skoro nasze forum ma.formę bardziej techniczną o profilu tuningowy, jazda po torze i inne atrakcje związane z samochodami było by na miejscu. Zlot powinien trwać trzy dni. Czyli piątek na torze, wieczór przy grillu, sobota atrakcje związane z samochodami plus lekkie pifko, w niedzielę odtajanie i do domu. Zostaje jeszcze termin, czy pasuje wam maj/czerwiec?

Lymok

Cytat: SAGAL w 15.10.2015, 23:56
Może być wszystko aby się napić
SAGAL krótko, zwięźle i na temat  :D
Nirimov / Dawid

Tigerbart

Okolice bożego ciała

caqerr

Cytat: fabio210 w 16.10.2015, 01:12Czyli piątek na torze,


Jak dla mnie piątek jest bez sensu. Nie każdy dostanie dzień wolny. W Sobotę jest spora szansa na większą frekwencję ;)

fabio210

Panowie, odświeżam temat, czas na konkrety, jeśli chcemy ogarnąc coś większego niż w tym roku, choc było zacnie :)

Tigerbart

No moja propozycja aktualna. Boże ciało jest w czwartek wiec idealnie pasuje 4 dni. Pęczniew / łódzkie

fabio210

Cytat: Tigerbart w 22.12.2015, 16:25
No moja propozycja aktualna. Boże ciało jest w czwartek wiec idealnie pasuje 4 dni. Pęczniew / łódzkie
No wstępnie ten termin może byc. Teraz tylko zależy czy reszcie pasuje ten termin.
Druga sprawą jest ośrodek, może jakiś link?

Tigerbart

Post #21 prawdę ci powie ;)

fabio210

Cytat: Tigerbart w 13.10.2015, 22:43
Wiele osób widzę preferuje okolice Łodzi jako centralny punkt naszego kraju. Zróbmy tam sobie te gokarty jak chcieliście, natomiast 67km na zachód jest świetne miejsce na zlot. Cały ośrodek byłby nasz (7 domków). Mam na myśli "Pole biwakowe 100" w Pęczniewie nad Jeziorskiem.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.google.pl/maps/dir/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Pole+Biwakowe+100,+Domki+Kempingowe,+ul.+Spacerowa,+99-235+P%C4%99czniew,+Polska/@51.7879725,18.9442635,49591m/data=!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://plus.google.com/111710493555649526067/photos

Atuty:

- Teren ogrodzony - można swobodnie przyjechać całą rodziną
- domki z aneksami, łazienkami i ciepłą wodą - jak w domu
- restauracja - nie trzeba zabierać żarcia z domu - bardzo dobre ceny i świetne jedzenie (menu śniadania, obiady itd)
- sporo miejsca na auta (10-15 aut bez problemu)
- cały teren na uboczu - położenie daje uczucie kameralności i niezależności
- cisza i spokój, zieleń i woda
- mniej więcej 1 km do sklepów, bankomatów, 2km do stacji benzynowej
- dłuuugie proste drogi ze sporadycznym natężeniem ruchu :)
- dobre ceny noclegów (około 40 zł / doba za osobę)

No i najważniejsze - sprawdzone przez wiele lat - co roku jeździłem tam na zloty FETP. Świetna baza wypadowa.

Do rozważenia.

To miejscówke zaproponowaną już mamy. Łatwy dojazd, z autostrady blisko, nie daleko Uniejów, Turek, Warta...
Ciekawa propozycja. Ktoś proponuje inną miejscówkę?

Tigerbart

Po świętach zadzwonię do nich i się zorientuję terminowo i cenowo. Przedstawię pełną ofertę.

steveno

Jestem za Fabio dobry pomysł
Do przodu!!!

sseebbaa1

A może uda się zorganizować jakiś tor dla szybkiej przejażdżki naszymi autami?

Wiadomo, że tor ma jedną zasadnicza wadę - prawdopodobnie dosyć wysoki koszt wynajęcia :(


Ale poza tym, to same zalety będą wynikać dla takiego zlotu:

:) możliwość bezpiecznego sprawdzenia się z konkurentami (porównanie czasów),

:) możliwość porównania wyższości pewnych modyfikacji nad innymi modyfikacjami,

:) być może przejechanie się autem kolegi (zakładam, że każdy będzie bardziej skłonny do pożyczenia auta na torze, niż w ruchu ulicznym),

:) wzajemna dyskusja na temat techniki jazdy i właściwej linii wyścigowej (ogólnie wzajemna edukacja i podniesienie umiejętności),

:) większa frekwencja (jestem co do tego przekonany, choć zobaczymy jak będzie ze "zrzutą" na tor).


Jeżeli ktoś ma pomysł na konkretny tor, to proszę o równoczesne zorientowanie się odnośnie kosztów i podanie tych informacji tutaj. Wtedy będzie można ustalić sposób finansowania, a być może nawet sponsorowania tego wydatku w jakiejś części.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

steveno

Ułeż ,Jastrząb ,Bemowo (W-wa)
Do przodu!!!