Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

Tigerbart

U Grubego pewnie nie taki kaliber atrakcji jest dostępny hahaha

caqerr

Cytat: fabio210 w 13.01.2016, 08:56
A w tym.hotelu u grubego jesy opcja grilla i t p

Oczywiście ,że jest.
Fajne miejsce, 2x mieliśmy tam zlot MKP. Oczywiście połączony z torem ;)

T

Ile osób było na takim zlocie i ile było chętnych na tor?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Nie pamiętam...
W 2013 były całkiem sporo osób... W 2014 już tylko ok 20 ? Może @DejaVu pamięta albo @Wilhelm :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



W środku miejsce do posiedzenia wieczorem, z tyłu było miejsce na ognisko. Zaraz przy tej małej altance...

fabio210

No okey, dajmy na to że 20 aut by jeździło na torze, a 30 ogólnie na imprezie. Jakie koszta za tor i ogólne?

krisu

Potwierdzam słowa Bartka,ośrodek w Pęczniewie jest spoko,teren jest zamknięty,nikt nie ma prawa wejść na niego,jest 7 albo 8 domków,obok jest bar z restauracją,niedaleko plaża a pod tamą jest długa,pusta prosta ze 3 km,już tam kiedyś robiliśmy wyścigi.
O pourywanych klamkach przez Bartka nie wspomne  :D

gucior55

i co panowie dalej z tematem ?

Tigerbart

Jeśli nie Pęczniew to ja - człowiek z północy - nie zorganizuję lepiej zlotu w centrum kraju niż ludziska mieszkające w pobliżu miejsca zlotu.

sseebbaa1

Proponuję zacząć od ustalenia konkretnego terminu. Moim zdaniem to może być największym problemem w uczestnictwie jak największej liczby osób.
Jeżeli termin już podpasuje, to myślę, że jak nawet dany uczestnik zlotu zrobi o 150 km więcej niż przewidywał, to nie będzie problemu. Zwłaszcza, że zlot jest jeden raz w roku. Ja mógłbym dojechać i pod wschodnią granicę mimo, że mieszkam pod zachodnią :)

Pogódźmy sie z tym, że nie da się znaleźć idealnej dla wszystkich lokalizacji (w sensie odległości od domu), a skupmy się na terminie, bo na to mamy wpływ!
Ja mogę spotkać się nawet w paskudnych warunkach bytowych - nie przyjadę tam przecież dla podziwiania uroków przyrody :o
Nie umawiamy się na wakacje, a na zlot czysto motoryzacyjny.

Zresztą - tu pozwolę sobie na być może kontrowersyjną wypowiedź - niewyszukane warunki noclegowe i żywieniowe na takich zlotach tworzą lepszą atmosferę do zabawy, niż dopieszczone miejscówki.



A jeżeli chodzi o TERMIN zlotu, to pozwolę sobie przypomnieć dotychczasowe wypowiedzi z tego tematu:

Cytat: Tigerbart w 11.01.2016, 20:34Moja propozycja to 4 dni z bożym ciałem jako pierwszym
Cytat: st-power w 11.01.2016, 21:12Mi osobiście weekend czerwcowy średnio prasuje,bo będzie kolidował z innym zlotem
Cytat: MAG w 11.01.2016, 22:16
W moim przypadku termin Bozego Ciala odpada - nie ma opcji zebym byl w stanie przyjechac autem do Polski w tym czasie. Najszybciej zjade 2-3 tygodnie pozniej, bo dzieciaki koncza szkole 10-ego czerwca...
Cytat: Lymok w 11.01.2016, 22:19Mi też osobiście pasuje inny termin, bardziej w lipcu jak w tamtym roku...

Czy zatem lepszy termin:
1-3 lipca
czy
8-10 lipca
?
:S
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

fabio210

U mnie lipiec i sierpień odpada, może ma koniec sezonu coś pykniemy?  Wrzesień lub październik?

SAGAL

pazdzernik i mi by pasował bo i tak  z UK musze wrócić na przegląd i ubezpieczenie
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

W paździerzu już pogoda słaba, mi się marzy poranek na zlocie z browarkiem w ręku w słoneczną pogodę ;)

ethernal

A w Boże Ciało?

weksla

Ja w pierwsze 2 tygodnie lipca dam radę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

st-power

Cytat: weksla w 21.02.2016, 21:24Ja w pierwsze 2 tygodnie lipca dam radę
Myślę,że i mi ten termin by pasił :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi