Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spoiler RS

beny2345, 10.07.2015, 23:32 « poprzedni - następny »

beny2345

jak w temacie
spoiler jest pomalowany,jezdzil pol roku na moim aucie ale sprzedaje auto bez niego, jest to nie ori ale sprawuje sie rownie dobrze jak ori.
Osoby ktore pisza negatywne opinie na ten temat widocznie nie kupili i nie jezdzili z nim.
cena to 700zl.
Dla naprawde zainteresowanych napisz a napewno dobijemy targu.
Pozdrawiam

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wilhelm

rezerwuje :)

fabio210

Wilhelm, nie będzie pasował to twojego, za krótki samochód masz, do 5d będzie pasował... Xd następny w kolejce jak co
coś. ;-)

beny2345

moge wysłać go dopiero po 3 siernia bo jade na urlop do polski wtedy.

ST

12.08.2015, 10:09 #4 Ostatnia edycja: 12.08.2015, 10:36 by ST
Aktualnie na allegro jest taki sam do kupienia za 450pln.
Gostek z Gdyni go sprzedaje.
Właśnie sprzedał: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/tylna-lotka-ze-stopem-focus-rs-i5571809852.html

ST

14.10.2015, 21:26 #5 Ostatnia edycja: 14.10.2015, 22:07 by ST
No i jak lotka poszła od tej czarnej bestii?

wilhelm

Poszła do pomarańczy :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


ST

16.10.2015, 21:57 #7 Ostatnia edycja: 16.10.2015, 22:36 by ST
Nawet fajnie to wygląda :)
A jeszcze podpowiedz: jak zamieniałeś lotkę na taką niby RS-ową to musiałeś dowiercać jakieś dodatkowe otwory do mocowania?
A taki spoiler to dałbym na hydrografikę i zrobił na carbon... byłby jeszcze bardziej  bajerancki i niepowtarzalny. I  wyglądałby ciekawiej od oryginalnego z RS-a. A nie jeden by się nabrał, że to prawdziwy carbon. I wyszłoby za 1/3 ceny oryginalnego.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


fabio210

Spojler od rs'a pasuje p&p. Dwie śrubki i przekladasz.  Wszystko. Co do carbonu, to zależy jak masz zrobiony przód, ja oraz Wilhelm mamy dodatki z przodu malowane w Czarny połysk, więc i lotka musi być w czerń.

ST

16.10.2015, 22:43 #9 Ostatnia edycja: 16.10.2015, 22:53 by ST
Dzięki za odpowiedź.
Ja na razie pod maską zrobioną mam hydrografikę na paru elementach, ale  grilla zawsze można zrobić.
No i mam tylny dyfuzor zrobiony, ale prawdziwym carbonem i zobaczymy co dalej...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Jaki jest koszt takiej hydrografiki?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ST

17.10.2015, 12:10 #11 Ostatnia edycja: 17.10.2015, 15:14 by ST
80 pln od jednego elementu, nawet jak ma metr długości. I np. w przypadku jeżeli jest to pokrywa akumulatora, czy bezpieczników, czy choćby listewki na nadkolach - to koszt też taki sam, czyli 80 zeta. A co do wykonania, to naprawdę nie ma się do czego doczepić, wszystko pięknie dopieszczone i bez zarzutu. Za ocarbowanie wcześniej dyfuzora (wysyłałem na południe Polski) - zabuliłem 1200. Jakbym szybciej namierzył tą firmę od Hydrografiki, to pewnie zastanowiłbym się mocno, czy warto pokrywać prawdziwym carbonem.
A wyczaiłem ją u mnie na miejscu w Słupsku: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://meduzahydrografika.eu/index.php/kontakt
A tak to na razie u mnie pod maską wygląda:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ten odcień hydrografiki jest trochę jaśniejszy i o ciut większej kratce od tego prawdziwego carbonu na dyfuzorze, ale nie chciało mi się czekać na inny wzór, a ten  był akurat pod ręką i pod maską nawet lepiej pasuje :)
No i fotki robiłem budżetowym aparacikiem z lampą błyskową, co jeszcze dodatkowo rozjaśniło całość...

weksla

ST ale masz tam czyściutko, pod maską :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

PyRsHaL

U siebie mam podobnie :) Z tym, że na życzenie "black stealth carbon" by Water&Print

Jeszcze stare foty robione kalkulatorem

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

17.10.2015, 17:26 #14 Ostatnia edycja: 17.10.2015, 18:08 by ST
Cytat: weksla w 17.10.2015, 15:54
ST ale masz tam czyściutko, pod maską :D
A co najdziwniejsze - nic specjalnie nie pucowałem do zrobienia fotek na prędko :)
No i mam dopiero 8500km przebiegu... I zimą auto nigdy nie było eksploatowane... Po prostu nie miało kiedy i jak się utaplać.
Ale kolega PyRsHaL od pomarańczy, to sporo ma tej hydrografiki i fajnie wygląda przy halogenach, też tak patrzę na grill, ale nie kojarzę jak się emblemat przedni (Ford) wyhacza do zdjęcia reszty aby to ewentualnie dać jeszcze do zrobienia.