Nowy Ford Focus RS "DOSTĘPNOŚĆ"

Artex RS, 25.02.2016, 17:55 « poprzedni - następny »

alibizi

Zobaczymy, chociaż podchodzenie mocą seryjną pod poziom znacznie droższych kolegów jest już trochę ryzykowne, zwłaszcza dla VW - nie będzie już usprawiedliwienia dla zakupu znacznie droższych modeli.
Jestem ciekaw, i tak poziom mocy oferowany w już istniejących mieszczuchach jest świetny. W Focusie sama skrzynia zrobiłaby świetną robotę.
Oglądałem go na żywo i ten przód jest znacznie bardziej agresywny niż wyglądał na zdjęciach. Śmiem twierdzić, że jest ładniejszy od A45. Mercedes wygrywa tu jednak wnętrzem.
BTW. w Warszawie w którymś salonie Peugeot pojawił się 308 GTI - daleko mu do focusa ale wygląda ciekawie.

Pyzo

Nawet jak Foka bedzie miala 600 koni to ktos kogo bedzie stac na mcLarena czy E63Amg z porownywalna moca, to na RSa nie spojrzy... :)


Getapatalked
...we are standing here, at the edge of time...

sseebbaa1

ethernal - szukaj tego artykułu! :)
Choć wydaje mi się, że takie rozważania odnośnie silnika 2.7 V6 EcoBoost dotyczyły Mondeo w wersji ST.
Ten silnik 2.7 byłby chyba za ciężki do już nielekkiego Focusa, a zresztą 2.3 też ma spokojnie możliwości przyjęcia 400+ (a pojemnością już przecież góruje nad Golfem R).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

ethernal

^^
Ok, w domu poszukam, w pracy nie ma czasu :P
Odnośnie golfa, być może będzie to silnik R5 2.5l skonstruowany wspólnie z audi ;)

SAGAL

wzięte z FB "Ford Tuning Club"
Coś mu nie poszło :d aż szkoda Auta :d
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

MAG

O zesz ty ...
bol musi byc straaaaaaszzzzzzny ...
Ciekawe co ubezpieczalnia powie ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

Jak to co powiedzą? Nic. Tylko policzą jak za 1.0 EcoBoost :)

Szkoda autka. Choć moc pewnie przytępia rozsądek.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

alibizi

Widziałem już to zdjęcie. Tak to czasem jest, rozsądek zostaje gdzieś z tyłu.

TowerST

a czy to posiedzenie wróżek? Może RS driver miał zielone i mu typ wyjechał.
RS Mark III / było ST225 / ST150

yayko


sseebbaa1

Cytat: TowerST w 27.04.2016, 13:34
a czy to posiedzenie wróżek? Może RS driver miał zielone i mu typ wyjechał.
W sumie racja.

Mam nadzieję, że w Polsce nie będzie takich widoków :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Pyzo

Gosciu na forum przyznal sie ze chcial driftowac ;)
...we are standing here, at the edge of time...

ST

27.04.2016, 22:19 #117 Ostatnia edycja: 27.04.2016, 22:21 by ST
Silnik na dotarciu (gościu jeszcze autka nie rozpracował) i już chciał świrować...to go pokarało :/

paweleczek666

może i dobrze się stało, niedługo będzie w Polsce za pół ceny ;)

Lymok

Jako "niebity" po okazyjnej cenie, bo przebiegu nie ma co cofać jak ma 5000 km na zegarze :P
Nirimov / Dawid