Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


zakup forda

wojtek66, 28.03.2016, 13:09 « poprzedni - następny »

wojtek66

mam zamiar kupić forda focusa st mk2 na co zwrócić szczególną uwagę?

Tigerbart

A nie lepiej Focusa RS Mk1 ?

jazzga7

Wolałbym zdecydowanie Rs'a
Wrum wrum ;)

MAG

Po pierwsze trafic RS Mk1 wcale nie jest latwiejsze, a wrecz duuuuuuuzo trudniejsze, a poza tym ST Mk2 jest duzo bardziej cywilizowanym autem do jazdy na codzien.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Tigerbart

Nie wiemy w jakim celu ma być zakupione szybkie auto, a po drugie można znaleźć RS mk1, wystarczy chcieć ;)

Jeśli nasz pytający potrzebuje auta, które w przyszłości chce podłubać - RS mk1 daje znacznie większe możliwości niż ST.

Obecnie nie ma w PL w ofertach, jest jakaś podróba za 7 koła. Ale na innych stronach u sąsiadów jest tego sporo.

Np:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.autoscout24.pl/oferty/ford-focus-rs-original-benzyna-niebieski-286615270

Kris1976

Ale ST mk2 ma wisienkę na torcie 2.5T :)
Żaden 4 garowiec tak "nie gada"
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wojtek66

chcę kupić 2,5 st w miarę cywilne a myslę to podrobic do 260KM do jezdżenia w miescie i na trasie
doardźcie na co zwrócic uwagę auto chcę kupić w granicach 35tys

ethernal

Swoje poszukiwania w I kolejności powinieneś skierować w stronę ofert I właścicieli, którzy kupowali je w ASO i posiadają pełna dokumentację. Wiem, że będzie ciężko, gdyż podaż jest bardzo niewielka i trzeba się naszukać, ale dzięki temu masz największe szanse, aby znaleźć zadbany i pewny egzemplarz.
Innym sposobem jest poszukanie u sprawdzonych sprzedawców, którzy mają dobre opinie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ciekawa propozycja

steveno

Z praktyki salon Pl jak jest super ,ale jest tego tylko kilka sztuk w pl.
Pozostałę sprawdz historię mstan czy nie skłądany z 10.
Kiedy była wymieniana odma bo się psuje.
W jakim stanie są łożyska bo się sypią.
W pomarańczy schodzi bezbawrny lakier nie przejmuj się tym. Jak ma podniesiona moc to przez kogo i na jakich gratach.
Jak u Pana miecia możessz mieć problemy z serwisem.
Sprawdz jak jezdzi skręca czy równo pracuje itp.
Ogólnie auto mało awaryjne wiec powinieneś coś znależć. Zawsze możesz wrzucić linka to moze ktos zna dane auto to pomoze.
Do przodu!!!

wojtek66

dzięki za pomoc jak będę coś potrzebował to się znowu odezwę:)

wojtek66

czy silnik w fordzie st 2500 na wolnych obrotach troche faluje

Fredro

Auto na wypasie ale po co Ci taka szybka zabawka?! na naszych polskich drogach dobijesz to cacko  :S :S :S
Jeśli męczą Cie popękane naczynkaZaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.na tej witrynie dowiesz się jak się ich pozbyć

sseebbaa1

Cytat: Fredro w 13.02.2018, 09:09po co Ci taka szybka zabawka?!
Takie pytanie na forum tuningowym?
Odważnie :D

A tak serio, to przecież dużo zależy też od sposobu użytkowania auta. Znam wiele osób, które mają ogromną przyjemność z posiadania i słuchania mocnego silnika, a tylko czasami wykorzystują możliwości auta.
Ja tak nie jeżdżę, ale szanuję innych kierowców właśnie tak użytkujących samochody, bo to ich auta są z reguły najładniej utrzymane.

Zresztą sam w innym temacie pochwaliłeś silnik Mustanga, hehe!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MAG

Ja tam bym zaczał od tego, że to jest watek sprzed dwóch lat ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Tigerbart

Cytat: MAG w 15.02.2018, 10:27
Ja tam bym zaczał od tego, że to jest watek sprzed dwóch lat....

Klasyczny odgrzany kotlet z mikrofali :)