Poszukuję Focusa ST na ślub - Okolice Krakowa

Toretto88, 19.06.2016, 13:00 « poprzedni - następny »

Toretto88

Witajcie.

Pisząc w skrócie, wpadłem na pomysł na przekór życzliwym ciotkom , że fajnie by było jechać czymś innym, a niestety nie wyrobię się z kupnem własnego ST przed ślubem, mam wielką prośbę do braci forumowej,  szukam dwóch ST, najlepiej w kolorze Electric Orange i co gorsze w 5 drzwiach, na chwilę obecną mam już jednego mk2 FL w 5D - dla młodych, ale wisienką na torcie byłby drugi dla drużbów :) Zdaje sobie sprawę, że EO w 5D to rzadkość w małopolskim, a gonić przez pół polski nikomu się nie będzie chciało, więc 3D jest do rozważenia. Termin to 14.08 (niedziela) , szczegóły najchętniej obgadałbym na PW. Więc gdyby ktoś coś to byłbym wdzięczny :)

weksla

Mogę Ci użyczyć 5d ale black
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

baldmm

Mam mk2 po lift electric Orange tylko 3D ;)

Boxik

Ja już nie pomogę . Wal do Fabia

Toretto88

Dzięki chłopaki za odzew, jak nie znajdę 5d pomarańczy to sie odezwę :)

Wyklepane z aluminiowej blaszki... M8s

szaman696

Mojego znasz jakby co.

« Dodane: 05.07.2016, 10:27 »

Może przy okazji jakiś spocik na więcej pomarańczy ;)

Toretto88

Można powiedzieć że się ogarnąłem po tym całym zamieszaniu, dzięki chłopaki za chęci, udało się z dwoma 5d :D

Tutaj taki mały amatorski filmik: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=SHsZTJR0f0c

Wyklepane z aluminiowej blaszki... M8s

DamianoST

Rewelacyjne te Pomaranczki :) super filmik :)

Toretto88

Foki zrobiły taką robotę, że goście jak nas widzą i pierwsze co mówią to o nich :D

Wyklepane z aluminiowej blaszki... M8s