Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spot - Poznań

wodzmistrz, 02.08.2016, 11:28 « poprzedni - następny »

wodzmistrz

Jak bede miał możliwość to też pewnie pojade na jakieś inne spoty/zloty, niekoniecznie w moim pobliżu :)

W tym roku już Monachium foczka zaliczone, Czestochowa też, za tydzień Augustów i Mazury :D

Pewnie już nikt nie dojdzie, chociaż byłoby fajniej :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

bdaras

To dawaj znać jak będziesz jechał. Może się przejedziemy razem. Ja z chęcią się przejadę odwiedzić starych kolegów z forum mustanga.
No to do jutra panowie, pogoda ma być ponoć całkiem więc powinno być super.
No i może się pojawi niebieski ST z czarnymi felami, którego parę razy mijałem na mieście ;-)
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

wodzmistrz

Na pewno dam znać :)
Do dzisiaj :) Ja mam tylko wielka nadzieje ze wypadał sie caly deszcz na najbliższe półtora tygodnia :D bo w Poznaniu i w Środzie nie wygladało to dziś najlepiej :)

Jak coś to postaram sie byc nawet troche wczesniej, może to nie byłby zły pomysł w razie czego wymienić sie numerami, mój: 601930615

W przypadku jakichkolwiek problemów :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

bdaras

mój powinni wszyscy znać ;-)
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

wodzmistrz

wyglądam za okno i hmm...patrzę w prognozę i hmm... przynajmniej ma nie padać :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

Lymok

06.08.2016, 10:09 #35 Ostatnia edycja: 06.08.2016, 10:30 by Lymok
Mogę się nieznacznie spóźnić (korki itp)
W razie czego to zabrałem lapka z kablem.
Nirimov / Dawid

bdaras

07.08.2016, 20:07 #36 Ostatnia edycja: 07.08.2016, 20:10 by bdaras
No i po zlocie.  Miło było was poznać, pogadać i zobaczyć wasze foczki. Same niebieskie ST i RS, tylko kolega wodzmistrz się odróżniał czarną ;) Fajny materiał, żeby zrobić ją na łobuza
Spocik był jak pierwsza randka ;) Taka niepewność, nieśmiałość wisiała na początku ale już nad Maltą było zdecydowanie lepiej ;)
wrzucie jakieś fotki jak będziecie mieli czas.
Lymok - przy okazji poznałeś kawałek Poznania jak nas szukałeś :)
Może następnym razem odwiedzimy ciebie i wyskoczymy razem pościągać się gokartami, na A2 był za duży ruch żeby sobie poszaleć naszymi foczkami

AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

sseebbaa1

Prosimy o zdjęcia ze spota! :)
Fajnie, że wypalił Wasz spontaniczny pomysł!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

wodzmistrz

07.08.2016, 23:43 #38 Ostatnia edycja: 08.08.2016, 00:52 by wodzmistrz
Wybaczcie, że dopiero teraz, ale wieczorem (po przygodach, ale o tym na koniec) wróciłem dopiero do domu :)
Dzięki bardzo za spotkanie, zdecydowanie trzeba to powtarzać i urządzać cyklicznie! Jak na spontaniczne spotkanko, zorganizowane na szybkości myślę, że było mega spoko :) Następnym razem można już coś więcej poplanować przy okazji i więcej czasu przewidzieć :)

Wasze auta super, robią wrażenie! Co do mojego - muszę Was gonić, na razie mi odjeżdzacie o parę długości (jak na A2 ;)) ale będę gonił! :) Generalnie 'Czarna Owca' (może mu taki przydomek nadam? ;)) wśród Blue Power :D

Trochę nadprogramowo pojeździliśmy ale ja tam nie narzekam, to była przyjemność popędzić razem :D a Dawid zwiedził przynajmniej trochę Poznań :)

Zdecydowanie można następnym wybrać neutralny teren, gdzieś w innym rejonie trochę :)

Następnym razem powinno być już zdecydowanie luźniej i pewniej :)

To tyle słowem wstępu, czas na mięcho - fotki:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Na szybko podpisane. Idąc od lewej:

1. Darek (bdaras) 2. Dawid (wodzmistrz) 3. Dawid (Lymok) 4. Paweł (paweleczek666) 5. Adam (adamlan)

Jeśli coś przekręciłem prośba o poprawienie :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Podsyłam jeszcze link do albumu z fotkami w większej rozdziałce:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://goo.gl/photos/VLy4oTPWLT1zDj1d7

A na koniec trochę inna, mniej pozytywna informacja - jak wróciłem do domu to pojechaliśmy z kolegą do nas nad jezioro, jechał przede mną i miał wypadek. Od razu najważniejsze - nikomu nic się nie stało. Trzy auta do kasacji, moje bez szwanku.

Szczegóły: Golf GTI za szybko wszedł w zakręt, wyniosło go na zewnętrzną jak wyprzedzał motor, na przeciwległy pas. Minivan przed moim kolegą dostał bokiem, mój kolega uderzył w minivana, ja zdążyłem uciec na bok. Golf minął mnie bokiem o parę centymetrów, odbił się od krawężnika i obrócił i stanął na środku drogi. Wyszedłem bez żadnego zadrapania / rysy. Jechałbym pierwszy albo gościu by mnie nie minął i mogłoby być jedną fokę mniej. Trzy pozostałe auta jak dla mnie - kasacja.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



To tak ku przestrodze. Jedźmy rozważnie :)

W ten weekend pech naprawdę mnie omijał (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :))

Pozdrowienia!
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

paweleczek666

07.08.2016, 23:59 #39 Ostatnia edycja: 08.08.2016, 00:07 by paweleczek666
Miło było wszystkich was spotkać i porozmawiać o wszystkim. Przyznam się, że na malte już nie mogłem leciec, bo po zlocie byłem umówiony na wymianę i zgranie zegarów poliftowych - teraz cieszy mnie ich widok, bo wyglądają o niebo lepiej.
Gdyby ktoś w poznaniu potrzebował speca od fordów i elektroniki, polecam tutaj zajrzeć
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordpluspl/info/?entry_point=page_nav_about_item&tab=page_info

Tutaj link do fot które zrobiłem, są w dużej rozdzielczości, więc można powiększyć i oblookać każde autko ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://goo.gl/photos/HTTUcr2sQ8bxiais9

Rzeczywiście szkoda, że autostrada była aż tak zawalona... może następnym razem.
Pomysł z gokartami jest dobry! W zielonej górze jest całkiem ciekawy tor:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.wallravracecenter.com/


sseebbaa1

No to widzę, że było trochę przygód :)

Cytat: wodzmistrz w 08.08.2016, 00:43Golf GTI za szybko wszedł w zakręt
Na pewno w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.tym miejscu nie jechał 50 km/h :)


Podpiszcie może jeszcze samochody np. na pierwszym zdjęciu, aby było wiadome które autko należy do którego forumowicza.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

wodzmistrz

Cytat: sseebbaa1 w 08.08.2016, 00:20
Na pewno w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.tym miejscu nie jechał 50 km/h :)

Na moje oko jechał gdzieś ze 100, na tym zakręcie to jest hardkor, tym bardziej jak się da gaz to przód wyjedzie :P

Cytat
Podpiszcie może jeszcze samochody np. na pierwszym zdjęciu, aby było wiadome które autko należy do którego forumowicza.

Dodałem krótkie opisy pod pierwszym zdjęciem ;)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

bdaras

Cytat: wodzmistrz w 07.08.2016, 23:43

Wasze auta super, robią wrażenie! Co do mojego - muszę Was gonić, na razie mi odjeżdzacie o parę długości (jak na A2 ;)) ale będę gonił! :) Generalnie 'Czarna Owca' (może mu taki przydomek nadam? ;)) wśród Blue Power :D



Spokojnie wodzmistrz, nasze kiedyś też były seryjne, podłubiesz trochę i zamiast Czarna Owca będzie Black Power ;-)
Przynajmniej posłuchałeś sobie naszych wydechów :-) Ja muszę kiedyś dać komuś się rypnąć moim i sobie posłucham jak brzmią rurki w moim, bo ponoć ciekawie

Dzięki za wrzucenie zdjęć chłopaki.

Cytat: paweleczek666 w 07.08.2016, 23:59
byłem umówiony na wymianę i zgranie zegarów poliftowych - teraz cieszy mnie ich widok, bo wyglądają o niebo lepiej.


i przynajmniej masz zegary do 280km/h. Ja kiedyś się też zastanawiałem aby przełożyć z polifta bo jak zamknę budzik to nie wiem ile już jadę   ...oczywiście na autostradzie ;-)
Ale na razie nie zmieniam. Napisz z ciekawości na prv ile cię wyszło przełożenie

Cytat: paweleczek666 w 07.08.2016, 23:59

Pomysł z gokartami jest dobry! W zielonej górze jest całkiem ciekawy tor:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.wallravracecenter.com/


...właśnie o Zielonej Górze myślałem, mogłaby być ciekawa rywalizacja i niezły fan

Lymok, mam nadzieje że bez problemu wyjechałeś z Poznania

AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35

Lymok

Heh, no trochę mi zeszło ale nie dlatego że błądziłem tylko przez te zamknięte skrzyżowania które są w remoncie... Wszędzie gdzie mnie navi prowadziła nagle jakaś zamknięta droga :P Masakra w tym Poznaniu :P
Nirimov / Dawid

wodzmistrz

Masakra, chyba wiecej już do Pozka nie bedziesz chciał przyjechać :P ale antyreklama dla tutejszej infrastruktury :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)