Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spot - Poznań

wodzmistrz, 02.08.2016, 11:28 « poprzedni - następny »

Lymok

Nie miałem na myśli antyreklamy bo np. Malta zajebista :P Wszędzie są plusy i minusy, w naszym kraju minusem królują drogi :D
Nirimov / Dawid

paweleczek666

Cytat: Lymok w 08.08.2016, 15:57paweleczek666:
byłem umówiony na wymianę i zgranie zegarów poliftowych - teraz cieszy mnie ich widok, bo wyglądają o niebo lepiej.


i przynajmniej masz zegary do 280km/h. Ja kiedyś się też zastanawiałem aby przełożyć z polifta bo jak zamknę budzik to nie wiem ile już jadę ....oczywiście na autostradzie
Ale na razie nie zmieniam. Napisz z ciekawości na prv ile cię wyszło przełożenie
w zestawie ze wskaźnikami turbo też poliftowymi 700zl, 150 zl wgranie.. polecam taką zmianę, taki lifting dla autka ;)

wodzmistrz

Cytat: Lymok w 08.08.2016, 17:45
Nie miałem na myśli antyreklamy bo np. Malta zajebista :P Wszędzie są plusy i minusy, w naszym kraju minusem królują drogi :D

Nie no z tą antyreklamą to tak było z przymrużeniem oka, trochę do żartu :D ale u nas w Poznaniu w tej chwili to rzeczywiście jest ciężko...bardzo dużo miejsc rozkopanych, od mojej strony to teraz bez przerwy coś robią. Jak nie estakadę to mają się brać podobno niedługo za duuuże rondo (totalna przebudowa rzekomo), nie wyobrażam sobie dojazdu w godzinach szczytu...:P

A co do zamkniętych ulic - sam nie ogarniam niekiedy w Poznaniu gdzie można wjechać, ostatnio dopiero barierka mnie zatrzymała przed wjazdem na zamkniętą ulicę :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

wodzmistrz

Czy byliby chętni na mały spocik w Poznaniu w sobotę 26.11 pod M1?
Pomysł pierwotnie pojawił się na forum Focus Klub Polska (link do tematu: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://focusklubpolska.pl/showthread.php?t=77265), jednak ze względu na nikłe zainteresowanie zdecydowaliśmy się napisać również na tym forum :)

W planach mamy raczej tylko gokarty na Poznań indoor karting, ewentualnie jedzonko gdzieś i sesja zdjęciowa :)

Byłoby o tyle miło jakby spotkanie doszło do skutku, bo chciałyby przyjechać osoby z innego województwa, do których już na spoty jeździłem :)

Prosiłbym o deklarację w ciągu paru najbliższych dni. Inaczej będziemy zmuszeni odwołać meeting.

Zachęcam i pozdrawiam! Zróbmy Spot Poznań v2 :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

wodzmistrz

21.03.2017, 10:52 #49 Ostatnia edycja: 21.03.2017, 10:53 by wodzmistrz
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to 2 kwietnia robimy mały spot z FKP - zbiórka 13.00 pod Środą Wlkp - Orlen przy krzyżówce dk11 / dw432, potem przejazd pod wiatraki w Koszutach na zdjęcia, dalej Poznań gokarty, jedzenie, znowu jakieś fotki i to pewnie tyle ;)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)