Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

No i wrzucam kilka fotek z wczorajszej batalii u mnie w garażu:)
Cinkciarz polernął mi felgi, ja z młodym zrobiliśmy mu spryski lamp-owocna współpraca:)
Fajnie było:) Więcej takich spotkań.
A oto kilka fot (niestety aparat się rozładował i jest tylko kilka)

Założona fela:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



porównanie przed i po (po polerce widać jeszcze pozostałości po paście, dziś już ich nie ma i jest idealnie:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



widok z dala:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Fordy trzy :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



I już zaczęło się ściemniać:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



trzeba ciąć metal i krzesać iskry oto wyzwanie dla MONSTER GARAGE
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Felga wymiata :) teraz w tym aucie nie pasują mi tylko te czarne listwy na zderzakach, będziesz coś z tym robił czy zostawiasz jak jest?

Cartoon

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał temat utrzymania tych felg w takim stanie :D

wilhelm

Wojoo jakoś daje radę, więc nie powinno być tak źle  :evil:

Cinkciarz

temat szybki i bardzo prosty raz w tygodniu karcher i wystarczy byle by spłukac osad z kloców po których robia się wrzery na felgach zakładam ze Wojoo tez często goni ze szmata by zachowac połysk :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Cinkciarz miażdżysz:)
Wilhelm jesteś chyba 25 osobą która mówi mi o tych plastikach:)
Jak wróce z urlopu to pomaluję obiecuje:)
jeśli chodzi Cartoon o utrzymanie to wszystko się da wystarczy dbać i systematycznei przetrzeć a efekt będzie długotrwały:)
 
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Jak ktoś ma dostęp do karchera to problemu nie ma a jak nie mamy takiej możliwości to jak sobie z tym radzić?

weksla

ale Darek istnieją myjnie bezdotykowe koszt śmieszny a osad z klocków spłukasz:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

niestety mycie reczne wiadeko woda słynny "ludwik" i miekka szmatka grunt to nie zarysowac wypolerowanej powierzchni bo taka felgę mozna nawet paznokciem porysować
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

I co Marcin zrobisz takie fele u siebie?

Cinkciarz

myśle nad tym ale u mnie jest to bardziej skomplikowane bo mam aż 16 ramion a nie jak Sławek 5 ;/ 5 ramion polerowalem 3h jedną felgę to jak długo będe musial sie spuszczać nad swoją??? dodam ze Sławek nie ma na wysoki połysk ja bym musial miec cos jak wojoo na losterko Sławka felfi były robione w przyspieszonym tepie wiec przypuszczam ze przy moich zeszło by około tygodnia na PERFEKT
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

No to co przecież masz czas. Zrób zobacze jak to wygląda u Ciebie to potem zrobisz i u mnie :P

Cinkciarz

Cytat: eng w 18.07.2010, 23:58
No to co przecież masz czas. Zrób zobacze jak to wygląda u Ciebie to potem zrobisz i u mnie :P

Jezeli przykładałbym sie do swoich to tylko przez okres zimowy bo bede miał najwiecej czasu wolnego ale musze to przemysleć
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Zapodawajcie:) wszyscy będziemy na lusterkach jeździć, a myślałem Darek że przeciwny jesteś:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps