Fiesta mk6 St skrzynie biegów

michalsocha94, 17.12.2016, 13:12 « poprzedni - następny »

michalsocha94

Witam. Rozpadła mi się skrzynia biegów w mojej fiescie. Rozglądam się za nową używaną. Teraz pytanie czy skrzynia pasuje też od innych modeli Forda czy musi być ogrynalna od mojego ST?

T

W Mondeo prawie każda wersja silnikowa miała inne przełożenia przy tym samym typie skrzyni, więc obawiam się, że może być trudno dobrać coś z takimi samymi przełożeniami od innej wersji. Proponuję poprzeglądać anglojęzyczne fora, być może ktoś tam dokładnie to już sprawdził.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

michalsocha94

bo chodzi mi o to ze mi się posypała obudowa aluminiowa skrzyni a używka 1200zl wiec kombinuje żeby kupić obojętnie jaką żeby karter pasował na silnik a przełożenia wezmę z mojej oryginalnej .

P4KI

Miałem taką Fiestę jakiś czas temu. Wymieniałem w skrzyni zęby 1 biegu bo niestety się połamały i z tego co pamiętam, mechanik który się tym zajmował rzucił coś w stylu, że to skrzynia ze zwykłej fiesty, tyle że ma  inne przełożenia (zanim ją zaczął rozbierać - jak to później było to już Ci nie powiem. Zapłaciłem i wyjechałem z warsztatu). Nie dam sobie ręki odciąć za to, bo nie jestem specjalistą, mechanikiem ani żadnym guru, ale może nakieruje Cię to jakoś.