[Fiesta] Zmiana radia w ST150 z 6000cd na Sony 6cd proszę o info czy warto i może ktoś ma

JanuszTomek :), 19.04.2017, 18:07 « poprzedni - następny »

JanuszTomek :)

Witam
Jak jest z radiem w Fiescie tzn czy podejdzie z Focusa lub C-maxsa bo wiem, że z mondeo mk3 nie pasuje ze względu na ramkę no i jak ono gra w porównaniu do mojego
Zależy mi na p&p i żeby gniazdo aux działało ponieważ takie u mnie posiadam
Ja mam seryjne 6000cd i szukałem troszkę na allegro ale wolałbym kupić od kogoś z forum :)
I może ma ktoś info jak z głośnikami w Fiescie tzn czy np mondeo ma lepsze a jeśli tak to jaka wersja i oczywiście żeby były p&p bo nie lubię druciarstwa :) ewentualnie jakieś przejściówki mogą być
Z mondeo mk3 chyba podchodzą bez problemu ponieważ już kiedyś coś szukałem i tak to wyglądała tyko pytanie czy są lepsze niż moje ponieważ u mnie jest 25w 4o a w mondeo widziałem przeważnie 20w 4o
Jak ktoś coś modził i wie więcej na ten temat to proszę o info
Pozdrawiam

Finio

Jeżeli car audio w moim Focusie nie bawiłby się profesjonalny warsztat, to bym nic nie modził. Dla mnie bardzo satysfakcjonująca jest seria, a każdy prosty mod robiony na własną rękę, może wszystko popsuć. Ja na razie nie tykam, bo spieprzę :P

JanuszTomek :)

No i ty masz pewnie radio sony którego ja szukam :D
To moje 6000CD gra średnio i nie ma mp3 a sony występowało jak ktoś dopłacił ponieważ widywałem je w Fiestach
Mi zależy na p&p i wszystko najlepiej z Forda dlatego pytałem czy ktoś ma doświadczenie bo wiem że głośniki z mondeo mk3 są p&p ale z focusa już nie :/ tylko które są lepsze moje czy z mondeo
Kosz zakupu nie jest jakiś duży ponieważ radio to około 300 zł a głośniki max 200 zł więc jeszcze do zaakceptowania tym bardziej że myślę o samym radiu bo ono powinno już dużo poprawić
Nie zależy mi na jakimś łupaniu tylko na fajnym czystym dźwięku i delikatnym basie :)
Więc jak ktoś ma doświadczenie z radiami w Fordzie a szczególnie z tym Sony to proszę i radę :)

T

Najważniejsze są głośniki i odpowiednie wygłuszone drzwi, nawet z 6000CD będzie to dobrze grać jeśli zrobisz to dobrze i odpowiednio dobierzesz głośniki (takie nadające się do współpracy z dość słabym mocowo radiem) i wygłuszenie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

JanuszTomek :)

Masz rację ale decyzja o zakupie Sony już zapadła no i pytanie czy warto kupić Sony za 300 zł które pasuje p&p i moim zdaniem dobrze wygląda lecz nie wiem jak gra i dlatego założyłem wątek :)
Czy może lepiej zainwestować w jakiegoś chińczyka na androidzie lecz nie wiem czy takie radio pasuje do tego auta no i jak gra bo raz u znajomego się bawiłem i niby wszystko fajnie lecz grało średnio
No ale auto też nie było za świeże więc nie wiem jak głośniki
I jeszcze raz proszę o radę odnośnie tych głośników tzn szukać z jakiegoś innego Fora czy kupić zamienniki renomowanej firmy bo koszt pewnie podobny a 100 czy 200 zł to nie różnica ponieważ to zrobię raz i nie będę do tego wracał
Pozdrawiam

Finio

Teraz mam akurat na pokładzie jakiegos Chinczyka na Windowsie bodajże. Ma więcej opcji ustawien dzwieku, mozna się tym bawić, ale odnoszę wrażenie, że brakuje mu do serii Sony. Ciężko cos fajnie skonfigurować, i żeby mi nie trzeszczało i trzęsło budą, BASS mam na -1 bodajże, gdzie przy Sony mając na maks, wszystko było ok. Tyle, że ja za tego Chinczyka zapłaciłem 40 ojro, z mapami na Europę. Same mapy kosztują 59.95 Euro. Tak więc biznes życia, i gdyby nie ta cena i nawigacja, to bym Sony nie zmieniał. Aczkolwiek leży w pudełku, jak już mi się tamten znudzi albo zacznie drażnić.
Pozdrawiam !