[Fiesta] Czy ktoś z tego forum organizuje spoty i zloty?

JanuszTomek :), 19.04.2017, 23:47 « poprzedni - następny »

PyRsHaL

Ja jadę, Thomas198 i jeszcze parę innych wariatów :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

27.09.2017, 20:57 #16 Ostatnia edycja: 27.09.2017, 22:33 by sseebbaa1
Cytat: Kris1976 w 27.09.2017, 20:25
Nie rozumiem argumentu o wstydzie. Na tablicach nie ma przecież imienia/nazwiska/peselu. Jak Cię moje blachy interesują to moge Ci na priva wysłać ;)

A'propos tematu spotów ST /RS...kto się wybiera 01.10 do Łodzi?

Oj Kris, my Tobie tak po cichu to zazdrościmy trochę tego nowego nabytku - zawsze to 4x4 :)
Ale jak zobaczyłem tego RS-500 na otomoto, to aż się obśliniłem... Mały przebieg 400KM :o

Kris1976

28.09.2017, 08:50 #17 Ostatnia edycja: 28.09.2017, 08:51 by Kris1976
Nie neguje...wygląda nawet w tym macie czarnym bosko. Przebieg żaden. Był tam opis zmian? ...bo nie znalazłem. Z czego te 400KM?

« Dodane: 28.09.2017, 08:51 »

Cytat: PyRsHaL w 27.09.2017, 20:42
Ja jadę, Thomas198 i jeszcze parę innych wariatów :P
Jak zwykle mocna ekipa ze Śląska. Ile tam masz aktualnie NM/KM ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ST

Z ciekawości wysłałem zapytanie o te 400KM, bo w opisie wspomniano tylko o układzie wydechowym Wolf...
A tu kolejny RS od żabojadów i 410KM, opis oczywiście bardzo enigmatyczny:Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-rs-400km-wydechy-mega-recaro-zamiana-szpera-ID6yYAYT.htm  
Chociaż nie rozumiem jak można było przy tej mocy zostawić plastikowy kolektor ssący?                                               

PyRsHaL

Cytat: Kris1976 w 28.09.2017, 08:50Jak zwykle mocna ekipa ze Śląska. Ile tam masz aktualnie NM/KM?

Nie udało mi się jeszcze go zmierzyć porządnie - ostatnio jak byłem to miałem jeszcze overboosty i później auto nie chciało już jechać powyżej 4 tys obrotów :(
Zbiliśmy doładowanie regulując turbo i póki co nic złego nie zaobserwowałem - zrobiłem kilka testów od 110 do nie wiem ile, bo brakło skali i nawet się nie zająknął :P
Liczę na to że uda się jeszcze wyregulować lekko gaz do niedzieli i tylko czekać na wizytę na hamowni żeby zobaczyć wynik na PB i LPG ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Kris1976

Znaczy sie zamyka szafe ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

PyRsHaL

Nawet ciut bardziej :D

Miałem nie udostępniać, ale co tam: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://youtu.be/Lm6c4SWpl4U

Oczywiście test przeprowadzony na Niemieckiej autostradzie, bo u nas nie ma gdzie się tak rozpędzić.

No i muszę uszczelki w drzwiach wymienić na nowe, bo te staruszki przedmuchane już ze starości :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

Ależ to zapier... :o

PyRsHaL

A wiecie co jest najlepsze?
Że to początek zabawy - na wiosnę będziemy realizować misterny plan :)

Jak to mawiają więcej, taniej, szybciej, weselej :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

No to trzymam kciuki, żeby wszystkie zamierzenia się udały. :)
No i na szybkościomierzu domaluj więcej cyferek :D

PyRsHaL

Jest pomysł zrobić custom tarcze wyskalowaną do 300 kmh :P
Więcej nie ma sensu, bo skrzynia na więcej nie pozwoli z tego co widziałem w necie :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

No to działaj :)

ST

Chociaż, żeby dużo nie kombinować z licznikiem - to wystarczy zegar od polifta do 280. Jakby to było za mało to wówczas można coś rzeźbić do 300 :)