[Fiesta] Strojenie w Opolu lub Wrocławiu i okolice oczywiście :) Czy ktoś może kogoś pole

JanuszTomek :), 05.06.2017, 11:35 « poprzedni - następny »

JanuszTomek :)

Tak jak w tytule czyli czy ktoś za was ma osobę wartę polecenia do zestrojenia ST150 po lekkich modach
Jeśli tak to proszę o info tutaj lub na priva
Dzięki :) pozdrawiam Tomek

Cons

o, to co tam podziubałeś już, że chcesz stroić?
Fiesta ST MK7

JanuszTomek :)

Dolot k&n 57i + zimne powietrze z przeciwmgielnego rurą fi80 (nad szczelną obudową pracuję) :)
Przepustnica z 2.3 60 mm (seria miała 55 mm)
Lekko obrobiona głowica (strona ssąca)
Rozwiercony ori kolektor na 55 mm (seria 50 mm)
Flexi Mongose niestety 54 mm ale wyrwałem za 300 zł a nowy Milltek to 800 zł (Milltek ma około 57 mm)
Kompletny decat i catback Millteka czyli prosta rura bez rezonatora od flexi do końcowego tłumika 60 mm na zewnątrz (seria 55) oczywiście końcowy tłumik też Millteka (auto chodzi pięknie :) przy pałowaniu rasowy dźwięk, oczywiście strzały z wydechu przy zamykaniu przepustnicy a podczas normalnej jazdy ze stałą prędkością jest normalnie prawie jak na serii)
A obecnie poszukuję kolektora wydechowego Millteka 4-1 evo to ostatnie wydanie lecz mój budżet to 1000 PLN jak ktoś ma za tyle to z chęcią przytulę :)
No i to by było chyba na tyle o ile dobrze pamiętam
W planach są wałki i kolektor ssący oraz kompletna obróbka kanałów w głowicy lecz w pierwszej kolejności kolektor wydechowy
Myślę, że strojenie się przyda po tylu modyfikacjach bo pewnie komp się nauczy wszystkiego za jakiś czas lecz po każdym odpięciu aku zaczynamy od nowa
I co myślisz o tym wszystkim ?
Pozdrawiam Tomek :)

Cons

w małopolsce/śląsku to może i wiem, ale w Twoich stronach... :D
Fiesta ST MK7

JanuszTomek :)

Śląsk może być :)
Do Katowic mam 100 km :)
Do Wrocka podobnie więc nie ma różnicy gdzie pojadę
Jak masz kogoś rozsądnego to daj namiary
Pozdrawiam

lemonRS

Polecam Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.vagtune.pl - okolice Wrocławia a konkretnie Oborniki Śląskie.
Focus RS Mk3 - WHITE POWER
Mondeo Mk5 2.0 EB 240KM by VAG-TUNE