Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

 

Dodatek do paliwa.

fredi, 10.05.2015, 12:11 « poprzedni - następny »

fredi


MichalST

14.09.2015, 20:46 #1 Ostatnia edycja: 14.09.2015, 20:48 by MichalST
Nie lepiej statycznie wypalić DPFa niż lać coś niewiadomego? :)

Temat trochę stary, ale odgrzewam dla potomnych bo jaja z DPF miał mój szefunio  z roboty w Mondku mk4. Lał różne mikstury, dopiero wypalanie statyczne z Forscana pomogło skutecznie.

iparts

Zależy jeszcze jakie te mikstury lał, w sensie jakiego producenta bo tego jest niezliczona ilość. Przykładowo ja zauważyłem, że ludzie którzy kupują taki specyfik Liqui Moly http://www.iparts.pl/czesc/dodatek-do-oleju-napedowego-liqui-moly-do-ochrony-filtra-dpf-250ml-liqui-moly-2650,1-222-2650-946182.html nie zgłaszają, żadnych skarg a niektórzy nawet po czasie zachwalają go. Myślę, że na forum znajdzie się kilka osób, potwierdzających że Liqui Moly robi dobre oleje silnikowe i jest raczej znaną i cenioną marką. Ja osobiście nie używałem więc nie będę mówił czy działa cuda czy nie ale chodzi mi głównie o to, aby zwracać uwagę co kupujemy i z jakiego źródła bo nie trudno dorwać podróbkę a wtedy do jakiejś poważnej awarii brakuje niewiele.

lukmack

Ja używałem produkt do diesla firmy Carlube kupione w Biedronce i samochód trochę lepiej pracował, płynniej i ciszej, aczkolwiek co do dpf'a nie wiem bo mam wersje bez filtra