Zlot Focus RS / ST - tor Bednary

Piotr_RS, 30.05.2018, 20:52 « poprzedni - następny »

Piotr_RS

Witajcie informuję , iż 09 czerwca ma się odbyć  Zlot Focusów RS i ST  na Torze Bednary  koło Poznania , może ktoś będzie zainteresowany  wpisowe 600 zł ,  ja już się zarejestrowałem , obecnie na liście jest 27 uczestników , może ktoś był na wcześniejszych zlotach , i ma jakąś wiedzę i opinie .

robbert

Chyba było małe zainteresowanie bo zlot się nie odbył.

Piotr_RS

Było zapisanych  27 osób  ja ostatni , w regulaminie  napisali że ma  być  minimum 60 uczestników chyba  troche przesadzili te nasze auteczka  to nie masowa produkcja i raczej  trudno  będzie  zebrać w jednym czasie  tyle  uczestników , jest  nas  relatywnie mało.

robbert

W zeszłym roku było chyba ponad 100 aut. Może się nie spodobało uczestnikom.

loockas

Myślę, że jednak o cenę chodziło. Zlot w Łodzi kosztował 200zł, a ten chyba pow 500zł. W tej cenie da się dołączyć do jakiejś większej grupy na Torze Poznań, który robi większe wrażenie niż Bednary. Ale to tylko moje gdybanie. Ja bym pojechał, ale to był jedyny weekend w czerwcu, który mi nie pasował :/

Jakby ktoś chciał pojeździć wspólnie, to wybieram się na Pixers Ring początkiem lipca w ramach open track day więc termin do dogadania. Ceny macie na ich stronie, np 2h 229zł + ewentualnie dopłata za pomiar czasu (9zł od sesji).