Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[Focus] Turbo RS MK2

TAM, 08.06.2018, 16:26 « poprzedni - następny »

TAM

Witajcie,
mam do sprzedania kompletną turbinę do Focusa RS MK2. Turbina jest w stanie idealnym, po regeneracji, wyważeniu i weryfikacji. Innymi słowy jest "plug and play". Póki co nie jest wystawiona na żadnej aukcji. Cena dla forumowiczów to 3700 zł, jeśli nie będzie chętnego, to w poniedziałek wystawię ją na Allegro za znacznie wyższą cenę. Jest to super okazja, potencjalny nabywca nie kupuje kota w worku. Z względu na wagę i możliwość uszkodzenia w transporcie, preferuję odbiór osobisty.

mateuszess

Za ile ostatecznie do oddania. I masz info do jakiej mocy można dojść na tej turbinie z rs

TAM

Z tej ceny niewiele już da się zejść.
Co do mocy, to zależy ona głównie od zastosowanego osprzętu, ale w dobrze tuningowanym samochodzie osiąga się 400-425 KM.

czarny1910

Aktualne?

TAM

Aaa, tak. Jakby co, proszę o kontakt na priv.

bartek1204

Cytat: TAM w 08.06.2018, 16:26
Witajcie,
mam do sprzedania kompletną turbinę do Focusa RS MK2. Turbina jest w stanie idealnym, po regeneracji, wyważeniu i weryfikacji. Innymi słowy jest "plug and play". Póki co nie jest wystawiona na żadnej aukcji. Cena dla forumowiczów to 3700 zł, jeśli nie będzie chętnego, to w poniedziałek wystawię ją na Allegro za znacznie wyższą cenę. Jest to super okazja, potencjalny nabywca nie kupuje kota w worku. Z względu na wagę i możliwość uszkodzenia w transporcie, preferuję odbiór osobisty.
Wysłałem PW z numerem telefonu. Proszę o kontakt.