Pixers Ring Open Track Day - 11 lipca

loockas, 02.07.2018, 13:05 « poprzedni - następny »

loockas

Jak ktoś ma ochotę polatać po torze, to wybieram się ze znajomymi w środę 11 lipca na Pixers Ring w ramach open track day. Obecnie jest promocja i całodzienny pobyt na torze kosztuje 149zł lub 199zł z pomiarem czasu. Będzie Focus ST MK2, Megane 2 RS, Clio 2 Sport i MX-5 NC.

sseebbaa1

Zabierasz ze sobą jakieś inne opony? :)
Bo bałbym się, że nie nie miałbym na czym wrócić do domu (ja akurat na ten tor mam równo 200 km w jedną stronę).

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

loockas

Tym razem tak, mam komplet VR2 do upalania. Jednak na Poznań jechałem na Rainsportach i dojechałem, obleciałem dzień na torze i przez Warszawę wróciłem na Śląsk :) Wyglądają jeszcze całkiem zdrowo... :) Szukam jednak przyczepności w zakrętach stąd decyzja o zakupie semi slików.

Ja mam 300km, ale całość A4 więc dojazd szybki.

sseebbaa1

W sumie to chciałem się wyrwać na ten tor. Ale jak zwykle codzienność napisała inny scenariusz i wyskoczyły mi obowiązki służbowe. No a wcześniej i tak wydech w ST220 zrobił psikusa i musi zostać poprawiony.
A S-Maxem to raczej nie ma sensu jechać na tor :)

A Ty w końcu pojechałeś?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

loockas

Oczywiście :) Pomysł, by jechać w tygodniu był strzałem w dziesiątkę. Tor praktycznie na wyłączność. Wyjeździłem się bardzo. Obiekt jest świetny. Tor krótki (przejazd ok minuty z haczykiem), ale kręty. Sprzyja zużywaniu opon :) Można na nim zrobić kilka konfiguracji. Na koniec dnia poleciała mi odma w STku (pękła membrana) ale ogólnie wypad bardzo udany.