[Focus] ST MK2 przedlift pomoc w zakupie

Matizos, 17.07.2019, 09:57 « poprzedni - następny »

Matizos

Witam, jestem zainteresowany zakupem Focusa, oglądałem już dwa egzemplarze przy czym oba wydają się dość ciekawe na pierwszy rzut oka nie widać żeby miały duże problemu ale jednak parę pierdolek jest i chciałbym się dopytać czy to symptomy większych problemów czy raczej spokojnie można myśleć o tym aucie (starałem się ogółem czytać o podobnych problemach ale nic sensownego nie znalazłem czy to ogółem w odniesieniu do motoryzacji czy Focusow czy Fordów czy silników Volvo.) Więc tak, przede wszystkim ciężko palił jeden z tych samochodów, akumulator roczny samochód ponoć rzadko jeździmy (10k km w rok +-) wyglądało to tak że trzeba było go po prostu dłużej kręcić (na oko z 5 sekund, olej był zimny płyn też ale dotykając silnika był jeszcze ciepły). Kolejny problem (albo tak mi się wydaje) to delikatny swist( coś takiego) na jałowych obrotach od intercoolera, bardziej od strony lampy pasażera. Jeszcze do tego dodam że na 2 do ok. 4,5tys obrotów turbo podaje 0.9 od tych 4,5 może ciut ponad spada na 0.6 i dalej nie wiem bo nie chciałem katować tego. Do tego przy mocniejszym hamowaniu jadąc z górki (ale ABS raczej nie działał bo czułbym to na pedale) auto tak jakby przeskakiwalo na drodze. Chyba ostatnie z tego co zauważyłem to nie działające spryskiwacze reflektorów (sprawdzałem na postoju światła włączone na auto, świeciły sie, zaślepka spryskiwacza od strony pasażera lekko odstawała). Prawie zapomnialbym (nie jestem mechanikiem wybaczcie za bardzo niefachowe określenia) jak na silniku po boki od strony kierowcy popatrzyłem na takie czarne wyglądające na plastikowe 'zaslepki' wyglądały jakby ktoś je przykleił na sylikonie czarnym ew jakby się pocil silnik tam (takie czarne wystające hmm.. kropelki rozsmarowanie ciężko mi to określić) czy to faktycznie może być kombinowane i lepiej odwiedzić ASO przed zakupem czy tylko się pocic moze? Ostatnie co mnie martwi to mocno zniszczony boczek na fotelu kierowcy (ten od drzwi) fotele skóra z Black edition nalot 130k km, czy to faktycznie tak kiepskie fotele czy ktoś bardzo ciężko Kubiak mocno w prawo skręcać :p ?

Każdemu który coś pomoże w rozwianiu moich wątpliwości z góry dzięki :)

bishop

Cytat: Matizos w 17.07.2019, 09:57lepiej odwiedzić ASO przed zakupem
Polecam;]
Cytat: Matizos w 17.07.2019, 09:57Ostatnie co mnie martwi to mocno zniszczony boczek na fotelu kierowcy (ten od drzwi) fotele skóra z Black edition nalot 130k km, czy to faktycznie tak kiepskie fotele
Możliwe to jest ale nie mamy zdjęć, więc nie wiadomo tak naprawdę.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html