Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


ST220

Petersan, 05.08.2010, 23:14 « poprzedni - następny »

boner

Cytat: wilhelm w 05.08.2010, 23:38
Aż mi narobił smaczka... Niestety jednym z kryteriów które przynajmniej na razie go dyskwalifikuje jest spalanie, nie wiem jak koleś na krótkich trasach w mieści spala 12l, On w ogole dotyka gazu? :P

to jest możliwe ... ale nie w moim przypadku.
Kiedyś skasowałem kompa ze spalaniem puściłem matule do Łodzi, zrobiła 50km po trasie i 30 po mieście wraca po 7 godzinach :D   a tam spalanie 9,1  :o


a za 38 tysi to on tego nigdy nie opchnie

T

Spalanie rzecz względna... ostatnio spaliłem ponad 9 Octavią TDI 110 KM (średnia z kilkuset km zrobionych po mieście, bez korków). ;)

A V-ki potrafią palić +/- 100% albo i więcej, zależy jak kto jeździ i gdzie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Petersan w 06.08.2010, 21:44
Na forum Toyoty Celici był też niedawno facet, który sprzedawał któryś z modeli GT (nie do końca rozróżniam kolejne modele).

Przyjechał do niego 19latek z tatusiem, najarany jak siemasz.
No i gość mu nie sprzedał, twierdząc, że zbyt dużo pracy włożył w furkę, żeby teraz chłopaczek się zawinął na drzewie.

Ja widzę w takim myśleniu sens i rozumiem sprzedającego w pełni

Każdy kupuje samochód na własną odpowiedzialność ja jako sprzedający nie patrzyłbym czy klient ma 18lat czy 50. Ustalam cenę i chce samochód sprzedać za nikogo nie odpowiadam w momencie czy ktoś się tym samochodem rozbije czy nie jak nie potrafi jeździć to niech sobie szuka malucha a nie samochodu sportowego. Sprzedający tą Celikę w tym momencie się ośmiesza twierdząc "że zbyt dużo pracy włożył w furkę, żeby teraz chłopaczek się zawinął na drzewie" albo zależy mu na sprzedaży albo nie sprawa jest jasna "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się" wiec jak się rozbije ........ kwestia zdrowego rozsądku
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

Cytat: Cinkciarz w 08.08.2010, 15:13
Każdy kupuje samochód na własną odpowiedzialność ja jako sprzedający nie patrzyłbym czy klient ma 18lat czy 50. Ustalam cenę i chce samochód sprzedać za nikogo nie odpowiadam w momencie czy ktoś się tym samochodem rozbije czy nie jak nie potrafi jeździć to niech sobie szuka malucha a nie samochodu sportowego. Sprzedający tą Celikę w tym momencie się ośmiesza twierdząc "że zbyt dużo pracy włożył w furkę, żeby teraz chłopaczek się zawinął na drzewie" albo zależy mu na sprzedaży albo nie sprawa jest jasna "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się" wiec jak się rozbije ........ kwestia zdrowego rozsądku


jeden woli żonę, a drugi teściową

Twierdzenie, że gość się ośmiesza jest jednak dla mnie nie na miejscu.
pzdr
Peter

T

To może ja Was pogodzę. ;) Nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś nie chce oddać byle komu auta nietuzinkowego, w które włożył dużo pracy, ale jeśli w taki sposób podchodzi do seryjnego ST220 to już mnie to trochę dziwi...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Pełen szacun dla tych którzy włożyli duzo pracy i wkładu finansowego w swoje autka ja zawsze szukałem aut "gotowych" czyli jak w moim przypadku diesla zrobionego na ST. Ktoś równiez włożył sporo pracy w ten samochód no ale latka leca stamochody sie starzeją i nic nie trwa wiecznie kiedys z bólem ale będe musial sprzedać swoje mondeo a juz rozglądam sie za czyms innym ale spokojnie jeszcze rok pojeżdze swoim "ST"
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Pisze, że za żadną kasę nie sprzeda auta jeżeli wyżej wymienione kryteria nie będą spełnione. Zadzwoni do niego łebek z bogatymi rodzicami powiedzą ok masz tu 50 tyś i facet sprzeda auto ino mu uszy będą latać. Także takie pisanie jest ośmieszaniem siebie.

Cinkciarz

no dokładnie to miałem na myśli tylko Ty lepiej to ująłeś  :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600