Zlot ogólnopolski 2020

T, 25.11.2019, 18:22 « poprzedni - następny »

T

25.11.2019, 18:22 Ostatnia edycja: 25.11.2019, 21:39 by Rijndael
Jak być może wiecie, w 2020 roku forum Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl obchodzi 10 lat istnienia. :)

Z tej okazji celowe wydaje się zorganizowanie zlotu. Choć do sezonu zlotowego jest jeszcze sporo czasu to myślę, że już teraz warto rozważyć różne opcje.

Jak byście to widzieli? Wszelkie propozycje są bardzo mile widziane. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

Ja jestem bardzo chętny! :love:

Doświadczenie pokazuje, że chyba najlepiej sprawdzi się rozwiązanie w stylu:

- jednodniowy zlot, ale od samego rana
- na początku zbiórka wszystkich na parkingu przy kartingach
- kartingi tylko dla chętnych (fajnie jakby była znana przybliżona liczba jeżdżących osób, ale deklaracja jazd nie byłaby obowiązkowa)
- zorganizowany przejazd wszystkich samochodów
- może jeszcze po drodze jakieś ustawienie naszych samochodów do fajnej pamiątkowej fotografii
- grill albo jeszcze lepiej ognisko na jakimś ośrodku z domkami (+dłuuugie rozmowy i przechwałki)
- możliwość wykupienia noclegu w takich domkach

Tak mniej więcej wyglądał pamiętny Zlot w 2015 roku i super to się sprawdziło.

Dodatkowo można pomyśleć  o wynajęciu operatora drona + montaż filmu

Terminy to raczej maj, czerwiec lub wrzesień, październik. Wakacje odpadają.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Mogę się pod tym podpisać. Jeśli coś działa, to nie ma sensu tego zmieniać. :) Rozważyłbym nawet wynajęcie tego samego ośrodka. Z tego co pamiętam, były pewne uwagi odnośnie noclegu, ale od tamtego czasu minęło trochę czasu, więc można chyba się spodziewać podniesienia standardu.

Jeśli chodzi o część dzienną zlotu to było, moim zdaniem, ok, choćby ze względu na duży plac zlokalizowany tuż obok domków, gdzie mogliśmy ustawić auta. Tam też powstało zdjęcie, które przez długi czas było w topie forum.

Co do drona, to może ktoś z forumowiczów dysponuje takowym? Jeśli chodzi o montaż ujęć to znam taką osobę, ale można to też zrobić we własnym zakresie. Wynajęcie profesjonalisty na cały dzień to byłby koszt ok. 2000 zł, to chyba lekka przesada. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

z miłą chęcią bym odświeżył znajomości :)
Do przodu!!!

MAG

Jesli tylko termin mi spasuje, to przyjadę
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

JeffreyskiPL

Ja też jestem za. Sam mogę porobić fotki na zlocie :)
Gdzie był poprzednio taki zlot?

Pozdrówki
Jest: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ST220 Kombi Czarna Pantera

T

Cytat: JeffreyskiPL w 13.12.2019, 12:22Gdzie był poprzednio taki zlot?

W Łodzi. :) Może @sseebbaa1 pamięta nazwę ośrodka?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

Ostatni Zlot odbył się w lipcu 2015 roku. Wtedy byliśmy na Ośrodku Nad Stawami w Konstantynowie Łódzkim.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://maps.app.goo.gl/fmMfUKCw8jNCfDdC7

Ale jak patrzę na informacje na stronie, to niestety nie poprawino standardu tych domków. Łącznie jest 15 miejsc w 3 domkach.

Archiwum:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://goo.gl/photos/aXsWt4kHLN2FMbyu5

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://goo.gl/photos/BRCGUSBELEfq1Rqn8
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

bishop

To może warto już ustalić termin? Wiadomo że każdemu nie będzie pasował ale chociaż już można zaplanować coś.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

T

Cytat: bishop w 15.12.2019, 11:07To może warto już ustalić termin?

Tak, myślę, że do końca stycznia powinniśmy ustalić miejsce i termin i się tego trzymać. Będzie można wtedy zacząć promować zlot (banner na forum, wydarzenie na Facebooku itp.).

Cytat: sseebbaa1 w 25.11.2019, 22:25Terminy to raczej maj, czerwiec lub wrzesień, październik. Wakacje odpadają.

Moim zdaniem optymalny byłby czerwiec lub wrzesień. W maju, a już szczególnie w październiku pogoda bywa różna.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Cytat: sseebbaa1 w 15.12.2019, 01:29Ostatni Zlot odbył się w lipcu 2015 roku. Wtedy byliśmy na Ośrodku Nad Stawami w Konstantynowie Łódzkim.

Tak wyglądał przejazd naszych aut:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć film.


Odnośnie wyboru terminu. Poprzedni zlot odbył się się 4-5 lipca. Tym razem proponuję ostatni weekend czerwca, czyli 27-28. Co Wy na to?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

Stare dobre czasy.
Do przodu!!!

strxxtswxxpxr

Ja jestem bardzo chętny ale myślę, że najlepiej byłoby zewrzeć szyki np z Ford-Techem, Fiesta Klub Polska itp bo znacząco poprawi to frekwencję i można uderzać w jakieś droższe miejsca - może wypad na tor skoro to grupa FordTuning :D Ja w 2019 robiłem zlot razem z Fiesta Klub Polska w MotoParku Kraków i mimo, że był to pierwszy raz to miało to ręce i nogi. Można np znaleźć miejsce w okolicy jakiegoś sensownego toru i zgrać to z ichniejszym ogólnodostępnym track day i wtedy chętni lecą na 2-4 godziny poupalać a potem z powrotem na domki.
Fiesta mk6 "STT300" - 382/485

T

To jest bardzo słuszna uwaga i zresztą mniej więcej tak zrobiliśmy na poprzednim zlocie. :) Bardzo dobrze się to sprawdziło.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

Kwestia czy zlot rst czy all Ford to ma być u nas był rst i tuning :)
Do przodu!!!