Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

 

Pierwszy w Polsce klub miłośników szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Zlot ogólnopolski 2020

Rijndael, 25.11.2019, 18:22 « poprzedni - następny »

Rijndael

Nasze forum to wersje ST, RS oraz tuning, więc główna część zlotu powinna wyglądać w ten sposób. :)

strxxtswxxpxr

Jakie miejsce byście proponowali? Widzę, że w Łodzi wszystko zarezerwowane już, może MotoPark Toruń? Albo uda wbić na jakiś TD na Jastrzębiu. Nie mam za bardzo pomysłu jak to ugryźć. Chyba, że olewamy tor i zrobimy sobie po prostu jakiś cruising po mieście ale to już nie to samo niestety :P
Fiesta mk6 "STT300" - 382/485

Rijndael

Poprzednio nie wynajmowaliśmy normalnego toru tylko pierwsza część zlotu (ta wspólna) była na torze gokartowym. Łódź  wydaje się optymalna ze względu na dobry dojazd z każdego właściwie miejsca.

MAG

Jeśli termin to rzeczywiście będzie ostatni weekend czerwca, to ja niestety na 100% odpadam ... :-(
Kwatery na lato w Gdańsku:
http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

bishop


strxxtswxxpxr

Cytat: Rijndael w 10.01.2020, 16:57Poprzednio nie wynajmowaliśmy normalnego toru tylko pierwsza część zlotu (ta wspólna) była na torze gokartowym. Łódź  wydaje się optymalna ze względu na dobry dojazd z każdego właściwie miejsca.

Napisałbyś więcej nt tego pomysłu? Może to będzie najlepsze wyjście. Kombinowaliśmy lotnisko w Pile ale wygląda na to, że nic z tego wyjdzie :/
Fiesta mk6 "STT300" - 382/485

strxxtswxxpxr

Udało się w końcu zaklepać Piłę, data jeszcze nieustalona na 100% ale ponoć ma to być 8.08. Noclegi mają być zorganizowane tutaj:

http://mosir.pila.pl/obiekty/osrodek-turystyczno-wypoczynkowy-plotki/

Kto by sie pisał? :D
Fiesta mk6 "STT300" - 382/485

MAG

Obawiam się, że mogę być uwiązany w Gdańsku tego dnia, ale być może uda się coś wykombinować - z tym że i tak będzie to wiadome dopiero w ostatnim momencie.
Jesli uda mi sie przyjechać, to będę tylko w ciągu dnia, max do późnego wieczora - na 100% bez noclegu, bo w niedzielę 9-ego musze od samego rana być w Gdańsku.
Kwatery na lato w Gdańsku:
http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Rijndael

Niestety, ze względu na panującą obecnie sytuację, możliwość zorganizowania zlotu w terminie czerwcowym nie wydaje się realna. Myślę więc, że powinniśmy skupić się na terminie wrześniowym lub nawet nieco późniejszym. Jak to widzicie?