Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

Pierwszy w Polsce klub miłośników szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu

Zlot ogólnopolski 2020

Rijndael, 25.11.2019, 18:22 « poprzedni - następny »

Rijndael

Nasze forum to wersje ST, RS oraz tuning, więc główna część zlotu powinna wyglądać w ten sposób. :)

strxxtswxxpxr

Jakie miejsce byście proponowali? Widzę, że w Łodzi wszystko zarezerwowane już, może MotoPark Toruń? Albo uda wbić na jakiś TD na Jastrzębiu. Nie mam za bardzo pomysłu jak to ugryźć. Chyba, że olewamy tor i zrobimy sobie po prostu jakiś cruising po mieście ale to już nie to samo niestety :P
Fiesta mk6 "STT300" - 382/485

Rijndael

Poprzednio nie wynajmowaliśmy normalnego toru tylko pierwsza część zlotu (ta wspólna) była na torze gokartowym. Łódź  wydaje się optymalna ze względu na dobry dojazd z każdego właściwie miejsca.

MAG

Jeśli termin to rzeczywiście będzie ostatni weekend czerwca, to ja niestety na 100% odpadam ... :-(
Kwatery na lato w Gdańsku:
http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

bishop

strxxtswxxpxr

Cytat: Rijndael w 10.01.2020, 16:57Poprzednio nie wynajmowaliśmy normalnego toru tylko pierwsza część zlotu (ta wspólna) była na torze gokartowym. Łódź  wydaje się optymalna ze względu na dobry dojazd z każdego właściwie miejsca.

Napisałbyś więcej nt tego pomysłu? Może to będzie najlepsze wyjście. Kombinowaliśmy lotnisko w Pile ale wygląda na to, że nic z tego wyjdzie :/

strxxtswxxpxr

Udało się w końcu zaklepać Piłę, data jeszcze nieustalona na 100% ale ponoć ma to być 8.08. Noclegi mają być zorganizowane tutaj:

http://mosir.pila.pl/obiekty/osrodek-turystyczno-wypoczynkowy-plotki/

Kto by sie pisał? :D

MAG

Obawiam się, że mogę być uwiązany w Gdańsku tego dnia, ale być może uda się coś wykombinować - z tym że i tak będzie to wiadome dopiero w ostatnim momencie.
Jesli uda mi sie przyjechać, to będę tylko w ciągu dnia, max do późnego wieczora - na 100% bez noclegu, bo w niedzielę 9-ego musze od samego rana być w Gdańsku.
Kwatery na lato w Gdańsku:
http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Rijndael

Niestety, ze względu na panującą obecnie sytuację, możliwość zorganizowania zlotu w terminie czerwcowym nie wydaje się realna. Myślę więc, że powinniśmy skupić się na terminie wrześniowym lub nawet nieco późniejszym. Jak to widzicie?

Mati96

A może ustalmy gruby spot na 2021 i już zacznijmy o tym myśleć?

Rijndael

Mati96

Może ustalmy gdzie jest nas najwięcej i pomiędzy zróbmy, żeby każdy z nas nie miał problemów z dojazdem i nie czuł się poszkodowany

Rijndael

To już ustalone. Najbardziej sprawiedliwa jest Łódź. Pozostaje kwestia terminu i dokładnej lokalizacji.

sseebbaa1

Ja bym chciał z dwoma, trzema sesjami przejazdów po Torze Łódź :)

Jak widziałem inne spoty/zloty na tym torze, to fajnie wychodziły też zdjęcia grupowe.
Nawet osoby, które nie będą chciały jeździć po torze (ze względów finansowych, czy obawy o stan auta :stupid: ), to po wszystkich jazdach i tak będą mogły wjechać na tor w celu ustawienia się do wspólnego zdjęcia.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  moje wcześniejsze Fordy