Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJĘ

 

Focus ST MKII Przegub od strony skrzyni, strona prawa

Thombike, 02.12.2019, 18:03 « poprzedni - następny »

Thombike

Usterka jest juz zdiagnozowana od jakiegos czasu. Problem polega na tym, że sam nie wiem co mam zamawiać. Zarówno ASO Froda jak i okoliczne sklepy nie mają samego przegubu tylko całe półosie. jednak jakimś cudem w sieci znajduję wg. katalogu Forda możliwośc kupienia tego przegubu wraz z półosią ale nie cała, czyli tym odcinkiem prowadzacym aż do skrzyni a jedynie tym prowadzacym do koła. Pytanie, bo gdzieś czytałem, że przeguby owe we Fordzie ST sa niewymienialne, to czy faktycznie jest to właściwa część czy muszę zamawiać tą o wiele droższą, kompletną oś? Już dosłownie zgłupiałem. Dodam, że szukam po niemieckich sklepach z racji zamieszkania ale na polskich wychodzi mi dokładnie to samo. Czasem inny producent i to tyle. Ktoś coś?

Paweł_ST

Jedynie całe półosie.

Thombike

Chyba nie doczytałeś ale pytam konkretnie, bo oferty są z - przegób z ostatnim odcinkiem półosi, tym prowadzacym do przegubu przy kole oraz znacznie dorższe całe półosie z odcinkiem od samej skrzyni po samo koło, co powoduje ze całosc jest 3 krotnie drozsza. Pytanie jest - czy konieczne jest kupowanie całosci łącznie z tym elementem prowadzącym do skrzyni czy wystarczy tylko ten element łączacy oba przeguby?