Sprzedam Ford Focus MK2 1.6 Ti-VCT 115KM Kombi Platinium X

xkiller, 09.05.2020, 14:05 « poprzedni - następny »

xkiller

Witajcie,

Na sprzedaż mam Forda Focusa MK2 1.6 Kombi benzyna 115KM z 2007 roku w ciekawej i dość bogatej wersji wyposażenia jak na tamte czasy - Platinium X.
Jako, że jest to jeden z dwóch Fordów w rodzinie a jego użytkowanie w ostatnich miesiącach stało się dość sporadyczne zdecydowałem się na jego sprzedaż. Samochód jest jak najbardziej sprawny i użytkowany na co dzień przeze mnie i żonę, przebieg cały czas rośnie (aczkolwiek powoli  ;) ).

Focus jest ze mną od 2010 roku. Odkupiłem go od salonu Forda w Wawie i praktycznie nigdy mnie nie zawiódł (no może raz gdy padło sprzęgło ale mu to wybaczam, gdyż dał radę dojechać do serwisu  :]  ). Posiadam do niego pełną dokumentację serwisową od nowości auta, spis wszystkich wymienianych części z datami i przebiegiem. Auto miało w swoim życiu kilka szkód (wszystko udokumentowane) w tym wymianę szyby czołowej w 2010 roku od uderzenia kamienia (fotki i papiery dostępne). Poza tym wszystkie planowe i eksploatacyjne wymiany wykonywane na bieżąco.
Auto parkowane najczęściej pod chmurą więc karoseria nosi ślady użytkowania. Jednak auto ma 13 lat więc cudów nie oczekujmy  :D

Poniżej trochę detali i jakieś fotki.

Ford Focus 2007 kombi
Silnik: 1.6L Duratec-16V Ti-VCT 115KM
Przebieg: 145800km i rośnie
Skrzynia biegów: manualna 5 biegowa
Kolor: Panther Black Metalik
Wersja: Platinium X

Cena: 13800 PLN do rozsądnej negocjacji

Niektóre elementy wyposażenia:
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
Kierownica skórzana 3-ramienna, ze wspomaganiem
Poduszki powietrzne x6
Podgrzewana przednia szyba
Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka
Elektryczne szyby z przodu
ABS
Centralny zamek
Komp pokładowy wyświetlający przebieg dzienny, średnie spalanie, chwilowe spalanie, średnią prędkość, temperaturę zewnętrzną
Radio Ford 6000 CD ze sterowaniem również przez joystick przy kierownicy
Halogeny przednie w zderzaku
Podłokietnik przedni ze schowkiem
Schowek w kokpicie z funkcją chłodzenia
Wersja wykończenia wnętrza Rack / Dark Flint. Fotele nieźle trzymają w zakrętach jak na taki samochód pozostawiając jeszcze komfort podróży.
Tylna kanapa dzielona z możliwością uzyskania płaskiej powierzchni bagażowej
Roleta bagażnika jest i działa
Gniazdo 12V w kokpicie i bagażniku
Pełnowymiarowe koło zapasowe
Oryginalne 16" alufelgi 5-ramienne FORD chyba marki Ronal
Książka serwisowa, instrukcja, kluczyki


Nic nie modyfikowane, wymienione jedynie oświetlenie wnętrza na ledowe (lampka w podsufitce przód, lampka w bagażniku, podświetlenie przestrzeni nóg z przodu, podświetlenie schowka przód)
Zbliżające się czynności serwisowe: co roczna wymiana oleju + czyszczenie klimy.
Auto ma przegląd techniczny do 09.2020
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tu na forum lub telefonicznie (_+ 48..692_423_506_)

xkiller