remont silnika 2.5 t ford

kubua st 95, 31.10.2021, 14:05 « poprzedni - następny »

kubua st 95

siemka . mam nie miła sytuacje bo w foce poszła mi panewka na 2 tłoku i czy robic remont czy szukac silnik to po  pierwsze
po drugie jesli remont to czy blaszkowanie czy wkładka ?
po trzecie macie jakis dobrych mechaników od takich spraw ?
pozdrawiam.   

bzyq

U mnie w S-Max wywala wodę. Na pewno nie ma opcji kupna używanego silnika bo przy ich cenach to pieniądze wyrzucone w błoto. Co się da to remontować. Grubo zastanawiam się nad wstawieniem auta do FSV i remont i wkładka. Tylko mam dwa dylematy 1) S-Max to nie foka ST i naprawa tylko dla funu bo jest raczej nieopłacalna 3/4 wartości auta. 2) Zdania na temat remontu i wkładki w FSV są podzielone. Są osoby, którym to śmiga, a są co po dotarciu padały. Z tym, że to stare jakieś posty i chyba jako przepychanki . Chętnie dowiedziałbym się jak sytuacja wygląda aktualnie z tymi remontami 2.5t. Ew jak się zdecyduje na naprawę to zaryzykuje. Patrze też na forach volvo bo u nich więcej aut z tymi silnikami śmiga.
Jedyne co pewne to kupić używany silnik w dobrym stanie graniczy z cudem.
:)

kubua st 95

ja postanowiłem dac auto do fsv zobaczymy jak wyjdzie . mam nadzieje ze dobrze

bzyq

Cytat: kubua st 95 w 15.11.2021, 17:56ja postanowiłem dac auto do fsv zobaczymy jak wyjdzie . mam nadzieje ze dobrze

Odebrałeś już auto? Jak wrażenia po remoncie? Jakieś mody wpadły?
:)

kubua st 95

wziałem auto od fsv  nie dogadaliśmy sie z cena i sam remontuje

umcyk

Cytat: kubua st 95 w 31.03.2022, 19:39wziałem auto od fsv  nie dogadaliśmy sie z cena i sam remontuje
Zdradzisz jakieś konkrety?
Może być PW