Mondeo MK III 2.0 TDDI by Lasko

Lasko1990, 04.01.2011, 18:49 « poprzedni - następny »

weksla

nie pozostaje Ci nic jak wymienić dwumasę..... rura od IC to standard więc się nie przejmuj:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lasko1990

za dużo mocy aż rurki puszczają :D

Lasko1990

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Mycie no i nowe koła :P

weksla

fele pierwsza klasa:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lasko1990

Turbo się wysrało ...Mondeo kręci pauzę ... tutaj filmik Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/t3Sm6-NkwJw

jest sens w ogóle wstawiać u mnie hybrydę? (mam stałą geometrię i pompę paliwa vp30)

T

Cytat: Lasko1990 w 16.09.2012, 21:48Turbo się wysrało....Mondeo kręci pauzę.... tutaj filmik Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/t3Sm6-NkwJw
Nie kręć nim, bo Ci się rozleci do końca i wpadnie do silnika.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lasko1990

Nie kręcę stoi i tak jak pisałem wcześniej kręci pauzę :) jutro sprawdzę luz na wirniku. Smarowanie wiem że jest bo sprawdzałem. Nie wiem czy mogę wypiąć podciśnienie i pojechać do turbiarza tak jak doradził sly100 czy wyciągnąć turbo i zawieść mu samą turbinę.

T

Ja bym nie jechał. Pewnie nic się nie stanie, ale jak będziesz miał pecha, to z turbiny może coś odpaść lub może ona zacząć puszczać do dolotu duże ilości oleju, a w obu tych przypadkach ryzykujesz przerobieniem silnika na mielonkę. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lasko1990

Ok a więc wyciągnę i zregeneruję na serię tak jak było.Hybrydy nie będę wstawiał w związku z tym iż pompa paliwa to vp30.

T

A ile dałoby się zrobić na VP30?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lasko1990

Wydaje mi się że mam już maksimum.

Ry2y

Na talkford jest koleś (chyba totalguy) ktory ma spory przyrost mocy, tylko że on ma wersję 115 ze stałą geometrią. Ale po pierwsze ich hamownie są dość optymistyczne, po drugie nie wiem jaką pompę ma 115 tddi ze stałą geometrią...
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Lasko1990

Cytat: Ry2y w 17.09.2012, 20:02
Na talkford jest koleś (chyba totalguy) ktory ma spory przyrost mocy, tylko że on ma wersję 115 ze stałą geometrią. Ale po pierwsze ich hamownie są dość optymistyczne, po drugie nie wiem jaką pompę ma 115 tddi ze stałą geometrią...

Zapewne vp 44 zregeneruje to i też będzie okej ;)

Lasko1990

Turbo wyciągnięte a wygląda wirnik tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

luzu nie ma.

Jutro jadę zawieść do regeneracji.

wilhelm

O kurwa, ciekawe czy to co odpadło narobiło zniszczeń w silniku...

Jak wygląda filtr powietrza? Chyba jakaś mucha w kasku się przez niego przecisnęła :D