Mondeo MK III 2.0 TDDI by Lasko

Lasko1990, 04.01.2011, 18:49 « poprzedni - następny »

KLUSEK

Cytat: Lasko1990 w 02.02.2011, 16:58
hehe no tak zrobie :P a ogolnie auto jak bo same komenty o obiciu :P

Słabe ... bo obite  :stupid:

Lasko1990

Dzieki klusek ale gdyby to bylo z mojej winy bylbym zly...ale jesli zostawilem auto na parkingu na godzine i po powrocie tak bylo to jakos to trzeba by lzej potraktowac :P teraz juz wiem ze nie wolno stawiac auta w takich miejscach...a jesli chodzi o taborety to trafila sie okazja bo dalem 5 stowek :)

KLUSEK

Ja zartowałem, podoba mi się skóra :D

Jeśli mogę zasugerować, to pomaluj te odboje na zderzakach odrazu na kolor nadwozia, i białe kierunki boczne – będzie piekniejszy jeszcze :)

Lasko1990

Zderzak do wymiany...błotnik raczej też bo jak mam zapłacić komuś 200 za malowanie i jeszcze wyjdą fale dunaju i nie wejdzie kolor to będzie lipa...a na alledrogo widziałem za 2 stówki cały błotnik w kolorku :) no listwy pomaluje ale wszystko w swoim czasie teraz mam wyjazd i w tym miesiącu na auto nie przeznaczam nic oprócz ON :p

T

Tylko pamiętaj, ze srebrne były co najmniej dwa, więc zwróć uwagę, żeby kupić odpowiedni (sprawdź kod koloru).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

i tak będzie się różnił odcień, chcesz mieć porządnie to tylko malowanie

T

A jaka gwarancja, ze malowany nie będzie się różnił? No chyba, że wycieniujesz wszystkie okoliczne elementy.

Po za tym nie ma co klepać błotnika, lepiej poszukać prosty w takim kolorze jak trzeba i ew. pomalować gdyby się różnił, ale pewnie będzie ok.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lukasz3112

Zgadzam się z przedmówcą... załamany jest na profilu więc nie będzie już taki jak kiedyś. Lepiej kupić używkę i pomalować.

PS. zmień tylne lampy na te nowsze bo te są be :)

auchim

no ja też twierdze że lepiej kupić niż klepać ale bez malowania małe szanse że odcień będzie grać, przerabiałem to u siebie skończyło się na tym że stary lakier został tylko na tylnej klapie i dachu :D

Lasko1990

Kupie drugi bo ten tak jak ktos wczesniej dobrze napisal jest zalamany na profilu i pewnie nikt juz tak ladnie jak bylo nie wyciagnie...nie ma tragedi gorzej ma walus90 ...

walus90

no ja mam gorzej  :( muszę przyznać ale jakoś dam rade jeszcze i mój będzie śmigał najważniejsze ze silnik i cała reszta są sprawne no i że poduchy nie wystrzeliły...
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

Cytat: Lasko1990 w 13.02.2011, 21:10
Kupie drugi bo ten tak jak ktos wczesniej dobrze napisal jest zalamany na profilu i pewnie nikt juz tak ladnie jak bylo nie wyciagnie...nie ma tragedi gorzej ma walus90 ...

ale Walus ma wujka lakiernika co mu zrobi autko  :]
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Lasko1990

hehe no to fajnie chyba sie podepne i ja :P bedzie w hurcie liczone ;)

walus90

Cytat: Cinkciarz w 14.02.2011, 13:01
ale Walus ma wujka lakiernika co mu zrobi autko  :]

Blacharza lakiernika :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

No to jeszcze lepiej ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600