przerobka ekranikow w liczniku na negatyw

mazur888, 15.02.2011, 00:34 « poprzedni - następny »

walus90

ciekawie to wygląda samochód mam w remoncie więc nie zaszkodzi wymienić od razu podświetlenia :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

mazur888

16.02.2011, 14:25 #31 Ostatnia edycja: 16.02.2011, 15:06 by mazur888
pewnie ze nie zaszkodzi, zawsze jakis swiezy akcent w samochodzie

edit:

wlasnie zobaczylem ze wszystkich w blad wprowadzilem.
powinno byc 90 stopni a nie 45.
juz edytuje 1-wszy post

T

Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem po co zmieniać kolor podświetlania w aucie (w jednym jest taki, w innym inny -- co za różnica ;)) ale pomysł z negatywem bardzo mi się podoba. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

mazur888

ja juz tak mam - szybko sie nudze czyms oryginalnym. musi byc u mnie cos przerobione bo nie da mi spokoju  :D :D


ciekawe jak by wygladal negatyw na oryginalnym podswietleniu. chyba zaraz rozbebesze radio :)

weksla

Cytat: Tomasz w 16.02.2011, 15:19
Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem po co zmieniać kolor podświetlania w aucie (w jednym jest taki, w innym inny -- co za różnica ;)) ale pomysł z negatywem bardzo mi się podoba. ;)

Dokładnie, jak zielone, to zielone, a z czym niby zielony kolor jest gorszy od czerwonego???
Ale faktycznei pomysł uważam za fajny i dobrze wykonany. Aczkolwiek ja nie przerobie nigdy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 16.02.2011, 16:28
Dokładnie, jak zielone, to zielone, a z czym niby zielony kolor jest gorszy od czerwonego???
Ale faktycznei pomysł uważam za fajny i dobrze wykonany. Aczkolwiek ja nie przerobie nigdy


Bo Ci się nie chce przerabiać :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

nie po prostu podoba mi się  zieleń. Zawsze zielony był bliskim mi kolorem:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 16.02.2011, 17:01
nie po prostu podoba mi się  zieleń. Zawsze zielony był bliskim mi kolorem:D

no ok ja też jestem za zielonym kolorem ale zastanawiałem sie żeby zrobic negatyw ale zieleń pozostawić wiesz fajnie by było widzieć jak sie cyfry na zielono swiecą ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

w ten sposób, spróbuj, jak mi  się spodoba to mi przerobisz:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 16.02.2011, 17:03
w ten sposób, spróbuj, jak mi  się spodoba to mi przerobisz:D

Najpierw muszę dowrać tę czarodziejską folijkę ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

mazur888

wszystko skonczone i poskrecane :D

postanowilem dzis zrobic wskazowki, i podlaczylem je pod ekraniki wiec wskazowki widac nawet jak nie zapale swiatel. ot taki bajer :)

oto foty gotowego licznika

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


hashenty

Jest spoko :] Też tak chcę. Tera ja tera ja :]

Polarny

To kto się pisze na wspólny zakup folii polaryzacyjnej?

mazur888

ja! ja!   :evil:


a tak na powaznie to w trakcie moda zaciekawily mnie te 2 ikonki, nie mam w nich wlutowanych diod.
w instrukcji obslugi niema wzmianki tez o nich. jedna wydaje sie od klockow a druga moze przypomina o zmianie oleju?
NIE WIEM. ktos cos wie?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Cinkciarz

Ty masz kolego anglika może dlatego masz takie dziwaczne nic nie znaczace nie swiecące ikonki ;) w sumie faktycznie dziwne
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600