Montaż modułu świateł dziennych SD-2.1 w Mondeo MK3

GaBB, 28.02.2011, 13:45 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

jako długich świateł będę używał też ledów ;) mało kiedy i tak uzywam mam w halogenie xenony:D wystarczy :D;) poza tym ledy przełoże do bixenów :D a zasady działania takowych lamp chyba nie musze tłumaczyć :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

nokitel

a czy ktoś zmierzył lub zmierzy mi napięcie jakie idzie na żarówkę gdy działa ten układ na 30% ? Zamontował bym zamiast ledów ale chciał bym to spiąć z przesłoną od bi-xenonu i nie wiem czy nie będzie za wysokie napięcie i nie będzie sie uchylała przesłona. Jak coś to mam jeszcze jeden pomysł ale chce zacząć od spr. napięcia z tego układu

Polarny

Napięcie można samemu modyfikować dolutowując rezystor. Jak podeslesz zdjęcie wnętrza swojego układu, to twórca Ci pokaże gdzie grzebać. Sam mam ustawione teraz napięcie około 15% (dokładnie już nie pamiętam ile).

nokitel

Cytat: Polarny w 26.11.2011, 10:24
Napięcie można samemu modyfikować dolutowując rezystor. Jak podeslesz zdjęcie wnętrza swojego układu, to twórca Ci pokaże gdzie grzebać. Sam mam ustawione teraz napięcie około 15% (dokładnie już nie pamiętam ile).

gdzie to cholerstwo można kupić bo na allegro albo nie ma albo jest pod inną nazwą

T

Cytat: nokitel w 12.12.2011, 19:28gdzie to cholerstwo można kupić bo na allegro albo nie ma albo jest pod inną nazwą
Widziałem to na Allegro (albo coś podobnego) jakiś tydzień temu. Nie pamiętam jak się nazywało, ale chyba szukałem na keyword "światła dzienne" czy coś takiego.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club