Focus II ST 2.5T 06' by Barti87

barti87, 18.03.2011, 22:59 « poprzedni - następny »

walus90

wyglądają świetnie jak na zimówki :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

vtec

jak dla mnie średni wygląd, Barti bez urazy :)
jedno jest pewne ... będziesz rozpoznawalny ;)

T

Ja mam mieszane uczucia. Tragedii nie ma, ale rewelacji też nie. Wolałbym chyba czarne, ale tak też może być.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

barti87

Cytat: vtec w 24.11.2011, 21:25
jak dla mnie średni wygląd, Barti bez urazy :)
jedno jest pewne.... będziesz rozpoznawalny ;)
Spoko nie gniewam się :)

« Dodane: 03.12.2011, 00:16 »

Cytat: Tomasz w 24.11.2011, 21:50
Ja mam mieszane uczucia. Tragedii nie ma, ale rewelacji też nie. Wolałbym chyba czarne, ale tak też może być.
Czarne będą letnie ;)

« Dodane: 03.12.2011, 00:21 »

Mały update :)
Lusterka + Maska

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


:evil: :evil: :evil:
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

walus90

wygląda rewelacyjnie :) nie myślałeś nad czarnymi lampami ? :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

wojoo

Cytat: barti87 w 03.12.2011, 00:15Mały update Smiley
Lusterka + Maska


Ja bym nie robił całej maski tylko leciał po liniach które nachodzą na zderzak ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

vtec

wygląda nieźle, ale powiem Ci jedno, innych felg jak w kolorze czarnym z dodatkiem niebieskiego na lato nie masz co zakładać :)

barti87

Cytat: walus90 w 03.12.2011, 01:03
wygląda rewelacyjnie :) nie myślałeś nad czarnymi lampami? :P
Kiedyś myślałem wiem, że wyglądał by fajnie z czarnymi lampami ale moje są soczewkowe i gdybym takie chciał to troche $$$ więc dałem sobie spokój, są inne wydatki :D

« Dodane: 03.12.2011, 11:46 »

Cytat: wojoo w 03.12.2011, 06:53

Ja bym nie robił całej maski tylko leciał po liniach które nachodzą na zderzak ;)

Zastanawiałem się długo jak to zrobić, padło na całą maske, ale robiąc miałem świadomość że jak mi się nie spodoba to najnormalniej ją odkleje, to było bardziej jako eksperyment i ochrona przed odpryskami na masce :P

« Dodane: 03.12.2011, 11:51 »

Cytat: vtec w 03.12.2011, 08:26
wygląda nieźle, ale powiem Ci jedno, innych felg jak w kolorze czarnym z dodatkiem niebieskiego na lato nie masz co zakładać :)
Dzięki, wiem wiem czarne fele będą założone na lato, już czekają na malowanie.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

auchim

Cytat: barti87 w 03.12.2011, 11:40
Kiedyś myślałem wiem, że wyglądał by fajnie z czarnymi lampami ale moje są soczewkowe i gdybym takie chciał to troche $$$ więc dałem sobie spokój, są inne wydatki :D

kilkanaście złoty na podkład i czarny spray, 2 browarki i kilka godzin czasu

vtec

Cytat: auchim w 03.12.2011, 12:40
kilkanaście złoty na podkład i czarny spray, 2 browarki i kilka godzin czasu
jeszcze na wachę do Białego :)

Barti, tak patrzę na twoją przednią blachę na zdjęciu i wygląda to mi na jakieś nie dohamowanie? tak jakby była prostowana ;)

barti87

Cytat: vtec w 03.12.2011, 14:49
jeszcze na wachę do Białego :)

Barti, tak patrzę na twoją przednią blachę na zdjęciu i wygląda to mi na jakieś nie dohamowanie? tak jakby była prostowana ;)
Blacha jest podrapana, ale prosta :) i nie na dohamowaniu, a kobieta w garażu podczas cofania nie zauważyła mojego samochodu i zarysowała mi kratke w zderzaku i blache. Mam nawet foty z zajścia. Najlepsze, że wyjechała z garażu i nawet się nie przyznała, ale na szczęście w garażu mam kamery i ochroniarza który o wszystkim powiedział, od razu kobiete odnalazłem a ona się przyznała (najlepszy jej mąż zaczał ją opierdzielać że to drogie auto itp :P ), plastiki wymienione w ASO a tablicy już nie zmieniałem. Stwierdziłem że tak mocno były porysowane plastiki, że musze je wymienić :D przy okazji wymieniłem znaczek bo był już zmatowiały :)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

carlosc

swietnie wyglada z dachem i maska na czarno bosko doslownie:-DDD ja tez cos myslalem..ale na czarnym nie da sie nic zrobic;-/
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Lukasz-no1

Cytat: carlosc w 13.01.2012, 04:47ale na czarnym nie da sie nic zrobic;-/
Tylko i wyłącznie okleina carbon z bruksafol-a, ma lepszą fakturę i wygląda dużo lepiej :) od tej z 3M,
bynajmniej jak dla mnie bo miałem obie w łapach.

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

carlosc

Lukasz ale mowisz o masce?:-) jaksadzisz dobrze by to wygladalo?:-DDD az jestem ciekaw:-DDDD masz jakiegos linka?:-DDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ares

mega dobrze wyglada :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW