"Troszkę inny" ST220 - do wzięcia

andro998, 25.04.2011, 16:02 « poprzedni - następny »

T

Cytat: RSSSS w 26.04.2011, 14:20
Sam w swoim STeku miałem dystanse na tylnej osi bo nic mnie bardziej nie denerwuje jak koła ginące w nadkolach.
A większa podsterowność Cię nie denerwuje? ;) Raczej Ford nie bez powodu zrobił mniejszy rozstaw kół z tyłu niż z przodu w tym aucie...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: lukasz3112 w 26.04.2011, 07:09
widziałem ostatnio autko na Bemowie na 1/4mili stało na parkingu. No i te zderzak to koniecznie ogarnij bo wygląda to tragicznie...

srebrne ?:)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

lukasz3112

Cytat: wojoo w 26.04.2011, 17:55
srebrne ?:)
nie no te z tematu tego :) z tym popękanym zderzakiem :p
mi też chodził po głowie wydech millteka... ale pytanie do użytkownika...warto wydać prawie 3tys?

T

Wydech Millteka jest jednym z najlepszych dostępnych do ST220. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

Dziś byłem się pytać o moda przepustnicy a jutro jadę obgadać wywalenie katów, zrobienie nowej plecionki i dolotu z APEX'i
Co do millteka, hmm czy warto, w sumie nic teoretycznie nie warto robić z ST220 bo to prawie nic nie daje ;) 2.5 tyś w plecy, fajniejszy wygląd i brzmienie... - jednym słowem tylko dla dużych wielbicieli tego autka :D Ale na pewno końcowo przy strojeniu pod te wszystkie doloty i wyloty swoje ten wydech da.
Był ST220 jest S14A :)

andro998

Panowie, autko na sprzedaż. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam po więcej informacji.
Był ST220 jest S14A :)

wilhelm


andro998

24.05.2011, 23:37 #22 Ostatnia edycja: 28.05.2011, 16:16 by andro998
Poszło PW. Jeśli ktoś chce Millteka czy prawie nowe hamulce z ST225 to pisać. Bo na całość pewnie się nikt nie skusi i auto pójdzie gołe do skupu aut. Ewentualnie do wzięcia też przewody hamulcowe w oplocie, ale musiałbym dostać w zamian seryjne.

EDIT: Dodałem ogłoszenie na otomoto: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/show?id=C19155157
Pomóżcie mi spełnić marzenie, jak znacie kogoś kto może byłby chętny to podeślijcie. Dziękuję z góry :)
Był ST220 jest S14A :)

T

Cytat: andro998 w 25.05.2011, 00:37EDIT: Dodałem ogłoszenie na otomoto: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/show?id=C19155157
Pomóżcie mi spełnić marzenie, jak znacie kogoś kto może byłby chętny to podeślijcie. Dziękuję z góry
Bardzo fajne jest to Twoje ST220, ale mówiąc szczerze, jeśli chcesz je sprzedać (szczególnie szybko), a nie sprzedawać, to powinieneś gruntownie przemyśleć cenę, za którą je wystawiasz.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

30 tyś to za dużo? Tyle rzeczy nowych... Kurna dla mnie to i tak strasznie psie pieniądze za taki samochód. Czuję że będzie ciężko. Mało ludzi się tym autem interesuje. Pamiętam że jak sprzedawaliśmy Yarisa mojej matki to było 5 telefonów dziennie.

BTW. Dzięki za wsparcie Tomasz :)

Zmieniłem cenę w ogłoszeniu na 29999zł
Niżej nie zejdę, nie ma mowy. Chyba że bez foteli, kół itp :D
Sytuacja bez wyjścia, albo będę żałował że nie kupiłem jedynego sensownego Nissana i straciłem jedyną okazję, albo że sprzedałem ST za pół ceny. I TAK ŹLE I TAK NIE DOBRZE :(
Był ST220 jest S14A :)

T

Przede wszystkim cenę wyjściową ustaw bez dodatków i niech będzie ona chociaż minimalnie poniżej 30 tys. czyli powiedzmy 29 tys. Wtedy jest szansa, że większej liczbie osób to auto wyskoczy w wynikach wyszukiwania. Jak je obejrzą i im się spodoba, to może zdecydują się dopłacić za felgi, wydech czy hamulce. A jak nie, to zdemontujesz i sprzedasz osobno. Przy cenie wyjściowej 40 tys. prawdopodobnie mało kto w ogóle ogląda Twoje ogłoszenie, bo musiałby w kryteriach wyszukiwania ustawić maksymalna cenę na ponad 40 tys.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

Uruchomiłem specjalną infolinię na której możecie Państwo uzyskać informację na temat tego wspaniałego pojazdu marki FORD :D
Piszta i dzwońta ile chceta gorące konsultantki odpowiedzą na każde pytanie: 722 164 291

Przy okazji wstawiam inne foto, ładny co? :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C19/15/51/C19155157_1.jpg
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C19/15/51/C19155157_3.jpg

STrzel sobie STeka!
Był ST220 jest S14A :)

T

Mała prośba -- zmierzyłbyś mi średnicę rur w wydechu już po rozejściu na dwie, czyli przed końcowymi tłumikami? Z góry dzięki. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

andro998

Pipe Diameter: 2.50" (63.50mm)

Rozumiem że o Millteka chodziło a nie o serię ?
Był ST220 jest S14A :)

T

Tak, o Millteka. Wydaje mi się, że 2.5" jest przed rozejściem, a nie po. Jesteś pewien, że po rozejściu na dwa, tuż przed tłumikami końcowymi tez jest 2.5"? Raczej zwykle daje się mniej...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club