Wydech od ST220

nokitel, 07.06.2010, 14:47 « poprzedni - następny »

eng

Jak to u Ciebie tzn gdzie MAG? I one są dedykowane do naszych silników? No to już byś miał co najmniej jednego klienta na to :D

MAG

Cytat: eng w 10.06.2010, 09:03
Jak to u Ciebie tzn gdzie MAG? I one są dedykowane do naszych silników? No to już byś miał co najmniej jednego klienta na to :D
U mnie - czyli w Szwecji  :D

Do wyboru do koloru - to są uniwersalne redukcje co pół cala, czyli z pojedynczej rury 3 cale na dwie rury 2,5 cala i tak co pół cala w dół.
Ja akurat mam taką jaka jest potrzebna do mojego auta, czyli 2,5 cala na 2 razy 2 cale.

Zaraz pstrykne fotę z katalogu ....

« Dodane: Czerwiec 10, 2010, 09:20:05 »



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

A czy są takie potrzebne do silnika 2.5 v6? I ile by to kosztowało?

MAG

Cytat: eng w 10.06.2010, 09:20
A czy są takie potrzebne do silnika 2.5 v6? I ile by to kosztowało?
Ja kupowałem chyba za 79 koron zwykłą, ale sa też stainlessteel, a te nie wiem ile kosztują.

Do V-ki potrzebna jest taka jaką ja mam, czyli 2,5 cala na 2 razy 2 cale - w katalowgu masz wszystkie wystepujące wielkości.

« Dodane: Czerwiec 10, 2010, 09:33:09 »

tu masz jak to u nich wygląda na elementach dedykowanych do MkIII

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak widzisz, różnice dotyczące tego do jakiego silnika wydech jest przeznaczony (R4, V6 czy diesel) polegaja jedynie na łączniku pierwszego tłumika z oryginalna częścią wydechu za katem, oraz wieszakach i uchwytach - wszystkie pozostałe elementy wydechu, rury i tłumiki sa identyczne.
Niestety nie mają rur do kombi, ale mam zamiar latem sprawdzić czy moja teoria dotycząca mozliwości poprowadzenia rur w kombi identycznie jak w sedanie jest prawdziwa - mam zamiar kupić rurę z osttnim trójnikiem (T-pipe) i zobaczyć czy mieści się nad stabilizatorem i czy ewentualnie da się ją delikatnie podgiąć żeby wchodziła bezproblemowo  :D :D :D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

Hehe MAG kiedy będziesz w PL? W sumie 30 zł to nie pieniądze za taką rurkę. I co kupuje to i daje do tłumikarza i wspawa mi to zamiast tego co mam teraz i gra gitara?

MAG

Cytat: eng w 10.06.2010, 09:40
Hehe MAG kiedy będziesz w PL? W sumie 30 zł to nie pieniądze za taką rurkę. I co kupuje to i daje do tłumikarza i wspawa mi to zamiast tego co mam teraz i gra gitara?
Widziałeś jak Greku ma to zrobione na aucie, tutaj masz gotową y-pipe taką jaką Grekowi facio "strugał", więc pozostaje tylko wywalenie tej ori i dospawanie w jej miejsce tego łącznika y-pipe  ....  :]

W Polsce będę wieczorem w niedzielę 27-ego czerwca.
Sprawdzę ci dzisiaj jak wyglądają te ceny na dzisiaj, bo swoją kupowałem w zeszłym roku, jak jeszcze o końcowym wydechu w ST200 myslałem  :]
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

Jeżeli cena będzie niska to byłaby szansa na zamówienie tego przez Twoją wspaniałą osobę :P? Pewnie Tomasz też będzie zainteresowany tematem i być może ktoś jeszcze?

GrekuPL

CytatPytanie tylko, czy ma to jakieś negatywne skutki dla zjawisk falowych w wydechu, bo usprawnienie przelotu

mnie jedynie to martwi-a tak to w miarę fajnie chodzi...nic gorszego nie odczułem...

KLUSEK

Cytat: eng w 10.06.2010, 09:48
Jeżeli cena będzie niska to byłaby szansa na zamówienie tego przez Twoją wspaniałą osobę :P? Pewnie Tomasz też będzie zainteresowany tematem i być może ktoś jeszcze?

Jezeli cena to okolo 30 zł to ja takze bylbym chetny :)

eng

No właśnie. MAG chyba wpadłeś :P

MAG

Hmmmm - identyczne jak ta która ja mam (z tego katalogu - czyli wyrób firmy Simons) kosztują obecnie 220koron za zwykła i 330koron za nierdzewkę  :]

Mam jednak tutaj jeszcze jeden punkt, gdzie widziałem takie elementy wydechu, z tym, że dopiero w przyszłym tygodniu będę w stanie tam podjechać ...


BTW - chyba wtedy jak kupowałem, to na jakąś wyprzedaz trafiłem  :o
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

MAG teoretyczne pytanie dałbyś radę ew załatwić nam po takim elemencie:P?

MAG

Cytat: eng w 11.06.2010, 20:07
MAG teoretyczne pytanie dałbyś radę ew załatwić nam po takim elemencie:P?
Nie widzę problemu - podam po weekendzie cenę i ten kto będzie zainteresowany wpłaci mi kasę, a ja przywioze to do Polski i wyślę paczuszką albo (jesli będzie taka opcja) przekażę osobiście.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

eng

Super ;] Zatem czekam (y)...

GrekuPL

chyba dorwałem używki msds-y :) jutro jadę obejrzeć na 100% czy to jest to  :evil: co prawda moje już powinny być na wycieraczce ale zawsze jeden komplet można pchnąć  :] :] :]