TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

wojoo

ja mam mieszane odczucia ... ale chyba jednak sobie odpuszcze, kojarzy mi sie to z agro tuningiem ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Mk3 ma za ładne światła żeby je szpecić jakimiś brewkami :P

kubek


wojoo

wentylowane :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

kubek

a były recaro wentylowane? tak oryginalnie?

wojoo

oczywiscie :) jak i zwykle były wentylowane tak i recaro

« Dodane: 12.08.2010, 20:37 »

wieksza turbinka zamowiona :yahoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

gdzie zamawiałeś i ile takie coś kosztuje?


wojoo

napisze jak juz bedzie zamontowane - jutro montuje bigger IC ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Ehhh, jak już zamontujesz, to mnie nie będzie to interesowało (-:


A IC montujesz razem z wydechem jak pisałeś?

wojoo

Cytat: Polarny w 19.08.2010, 22:19
Ehhh, jak już zamontujesz, to mnie nie będzie to interesowało (-:

trudno  :angry:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

a montujcie sobie te ic , Cinkciarz może być pierwszy ze sprężynami to ja też będę pierwszy z IC za jakiś miesiąc  :P :D

wojoo

hehehe, no tak cinkciarz bedzie 1 ze sprezynami :D

No i IC'ek założony :D ... po ok 40km przejażdżce musze stwierdzić ze było warto - nie zauwazyłęm zeby IC puchło - ogolnie jakby był dużo żwawszy i lepiej wstawał z niższych obrotow. Ogólnie jestem bardzo zadowolony! :D jakbym dostał nowe autko hehe


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

a zdjęcie bez zderzaka gdzie?? :D mogłeś nagrać 0-200 przed i po, ciekawe jaka jest różnica w czasach.

wojoo

nie mialem jak zrobic foty bez zderzaka bo nie było potrzeby go ściągac ;)

od 0 do 200 hmmm przed to jakies 5 minut a teraz gdzies 0,1s :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl