TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

wojoo

dzisiaj odpaliłem rano autko (po weekendowym przestoju) patrze na kontrolki licznika ... nie ma check engine :O, mowie sobie nie no zaraz sie pewnie pojawi ... pojezdzilem troche do momentu az sie nie rozgrzał silnik (obroty max 2500) i nic ... nie ma zadnej kontrolki - wiec dałem mu w pizde i dzieki bogu wszystko jest ok :) zrobilem jakies 100km i nic ;)

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Wisisz mi trzy big maki za zdalne usunięcie błędów. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Lukasz-no1

Cytat: wojoo w 06.09.2010, 20:52
dzisiaj odpaliłem rano autko (po weekendowym przestoju) patrze na kontrolki licznika ... nie ma check engine :O, mowie sobie nie no zaraz sie pewnie pojawi ... pojezdzilem troche do momentu az sie nie rozgrzał silnik (obroty max 2500) i nic ... nie ma zadnej kontrolki - wiec dałem mu w pizde i dzieki bogu wszystko jest ok :) zrobilem jakies 100km i nic ;)


Sory ale bez obrazy zrobiłeś największa głupotę po wymianie na większe Turbo.
Może i wszystko jest ok bo lamki sie nie świecą ale jak spłyną Ci tłoki to nie miej pretensji do siebie.

EGT, temp. oleju. bost. Weź podjedz do kogos kto zrobi Ci logi z kompa
podczas jazdy to bedzie wszystko wiadomo czy tak można jeździć.

Ja bym na przykład autem tak nie śmigał.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

Cytat: Lukasz-no1 w 06.09.2010, 21:06
Sory ale bez obrazy zrobiłeś największa głupotę po wymianie na większe Turbo.
Może i wszystko jest ok bo lamki sie nie świecą ale jak spłyną Ci tłoki to nie miej pretensji do siebie.

EGT, temp. oleju. bost. Weź podjedz do kogos kto zrobi Ci logi z kompa
podczas jazdy to bedzie wszystko wiadomo czy tak można jeździć.

Ja bym na przykład autem tak nie śmigał.

za tydzien w pon jestem umowiony na zmiane softu i zrobienie to co trzeba - wczesniej nie ma mozliwosci
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Lukasz-no1

Cytat: wojoo w 06.09.2010, 21:09
za tydzien w pon jestem umowiony na zmiane softu i zrobienie to co trzeba - wczesniej nie ma mozliwosci
to do tego czasu ostrożności dużo życzę z autkiem bo jak by nie było Pionierski projekt jak na PL
a szkoda by było żeby przed strojeniem poległ.

Powodzonka i trzymam kciuki za Dobre stado koników i  Nmon płaski jak stół :D

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wojoo

Cytat: Lukasz-no1 w 06.09.2010, 21:12
to do tego czasu ostrożności dużo życzę z autkiem bo jak by nie było Pionierski projekt jak na PL
a szkoda by było żeby przed strojeniem poległ.

Powodzonka i trzymam kciuki za Dobre stado koników i  Nmon płaski jak stół :D

Pozdro

hehehe oby nie zapeszyć ;) mam nadzieje ze bedzie dobrze - postaram sie jak najmniej pojezdzic autkiem i przy okazji podlacze do elma i posprawdzam co sie da
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

hah wojoo no to super że zgasło, bo nie lubie jak się coś świeci:)
Ale tak jak Lukasz mówi, jeździj ostrożnie, i czym prędzej na strojenie.
A tak na marginesie to jak wstawiłeś mu w pizdę to jak się jeździ w odniesieniu do starego turbo
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 06.09.2010, 21:25
hah wojoo no to super że zgasło, bo nie lubie jak się coś świeci:)
Ale tak jak Lukasz mówi, jeździj ostrożnie, i czym prędzej na strojenie.
A tak na marginesie to jak wstawiłeś mu w pizdę to jak się jeździ w odniesieniu do starego turbo

nie ma jakiegos strasznego szału po zmianie , natomiast caly czas ciagnie turbo do 3500 :) (niestety ale przy kazdej malej zmianie powinno sie na nowo stroic , nie mowiac juz o turbo)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: Lukasz-no1 w 06.09.2010, 21:06
Sory ale bez obrazy zrobiłeś największa głupotę po wymianie na większe Turbo.
Mówiłem mu to samo. :pig: Na szczęście diesla trudniej w ten sposób popsuć niż benzynę. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

bo diesel jest niezniszczalny :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 11.09.2010, 15:37
bo diesel jest niezniszczalny :D
Nie doceniasz się. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 11.09.2010, 15:40
Nie doceniasz się. :)


:fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

no i jestem po strojeniu autka ... jestem bardzo zawiedziony v-techem bo poprostu dał dupy ...

wpierw chcieli sie za to zabrac po czym ich korekta programu dała gorsze efekty niz przed zmianą

- w koncu zupelnie zrezygnowali i nie chcieli sie podjac modyfikacji. na szczescie jest jeszcze jeden człowiek ktory wg opinii wielu ludzi ma wieksze pojecie od vtech i zrobił mi programik na 190km :) nie jestem do konca zawodolony z racji ze wtryski jednak nie daja sobie rady  - potencjał turbiny jest duzo wiekszy no ale jest i tak duzo lepiej (biorac pod uwage ze po wymianie turbo przed modyfikacja programu wyskoczyło mi 151km :O ) Niestety nie mam skanera ale postaram sie wrzucic przed ostatni wykres (ostatniego zapomnialem zabrac)

aha i bym zapomnial powiedziec :) auto ciagnie do 4500 - zachowuje sie jak turbo benzyna ;)

mysle rowniez nad zmiana wydechu na 2,5" powinno to dac ok 10km wiecej ;)

« Dodane: 13.09.2010, 17:24 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Podoba mi się. Kiedy montujesz nowe wtryski wojełe? :evil:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 13.09.2010, 17:33
Podoba mi się. Kiedy montujesz nowe wtryski wojełe? :evil:

tylko z czego je zamontowac ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl