TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: Tomasz w 22.09.2010, 18:52
A nie mówiłem, że warto te śmieszne rurki pozmieniać na coś normalnego? :P

moze zakleic tasmą ? :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 22.09.2010, 18:54
moze zakleic tasmą ? :D
Bez jaj, to nie chomik. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 22.09.2010, 18:54
Bez jaj, to nie chomik. ;)

a to ciebie zaklejali tasmą ? :]
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 22.09.2010, 18:55
a to ciebie zaklejali tasmą ? :]
Ja też nie jestem chomikiem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

xalax

Hej woojo. Pisze odnosnie twoich bi xenonow. Chcialem zapytac ile Cie wyniosl koszt zakupienia ich, czy jestes zadowolony(czy bylo warto zmieniac z xenonow forda jakie ma z fabryki}) oraz czy koszt ktory ty poniosles w zwiazku z wymiana na bi xenony ja bede mial taki sam jesli mam NA RAZIE zwykle halogeny?

wojoo

ja juz mialem xenony wiec przeróbka polegała tylko na wymianie soczewek plus do tego oprawki, u Ciebie natomiast trzeba wszystko zakupic (przetwornice, palniki, startery, soczewki, oprawa) wiec koszta dosyc wysokie. Co do samej roznicy w świeceniu to jest zdecydowanie lepiej - moim zdaniem warto jesli lubisz miec dobrze oswietloną droge przed autem jadąc w nocy, niestety ale seryjne lampy xenonowe pozostawiaja wiele do życzenia
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

xalax

Juz gadalem z gosciem ktory montuje to w pile 1100 zl za zrobienie xenonow + kiedys spryski ;p  Jak pytalem o samopoziomowanie czy jest konieczne powiedzial ze nie sam ma u seiebie w mondeo bez tego czujnika

weksla

ja tez nie mam i cóż z tego
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 14.10.2010, 00:19
ja tez nie mam i cóż z tego

jak to nie masz ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

samopoziomowanie nie mam założonego, leży w garażu cała instalka już chyba z rok
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

xalax

az tak duzo to pewnie to nie daje wystarczy dobrze ustawic pokretelkiem swiatelka ;)  W grudniu jade tam na swieta i beda montowane ;p

xalax

Wojoo Ty masz progi od rsa nadal ? Jesli tak tojakbys mogl pstryknac fotke ich. Sa to te od tfb tuning?

wojoo

mam problem z nawiewami, przy uruchamianiu silniki gdy zalacza sie dmuchawa zaczyna mi strasznie chrobotac przez jakies 30 sekund ...  (nawiew na nogi, szybe i górny działa ok) występuje to tylko raz przy uruchamianiu dmuchawy pozniej tego w ogole nie ma

Czy ktos sie spotkał z podobnym przypadkiem ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 16.10.2010, 14:52
mam problem z nawiewami, przy uruchamianiu silniki gdy zalacza sie dmuchawa zaczyna mi strasznie chrobotac przez jakies 30 sekund ...  (nawiew na nogi, szybe i górny działa ok) występuje to tylko raz przy uruchamianiu dmuchawy pozniej tego w ogole nie ma
I po co było wrzucać bobki do kratek wentylacyjnych? :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: xalax w 16.10.2010, 14:50
Wojoo Ty masz progi od rsa nadal ? Jesli tak tojakbys mogl pstryknac fotke ich. Sa to te od tfb tuning?

tak, mam od RS'a, w wolnej chwili pstryknę fotke

« Dodane: 16.10.2010, 21:38 »

Cytat: wojoo w 16.10.2010, 14:52
mam problem z nawiewami, przy uruchamianiu silniki gdy zalacza sie dmuchawa zaczyna mi strasznie chrobotac przez jakies 30 sekund ...  (nawiew na nogi, szybe i górny działa ok) występuje to tylko raz przy uruchamianiu dmuchawy pozniej tego w ogole nie ma

Czy ktos sie spotkał z podobnym przypadkiem ?

nikt nie mial podobnego przypadku ? wszystkie filtry mam nowe wiec prawdopodobieństwo ze cos tam wpadlo jest bardzo małe ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl