Trudność wyboru poszczegolnych części ukł. kierowniczego-oryginał czy zamiennik?

weksla, 27.11.2011, 12:44 « poprzedni - następny »

weksla

Dla uzupełnienia dodam iż dziś wymieniłem poszczególne elementy układu kierowniczego, tj drążki i końcówki, o dziwo moje były jeszcze oryginalne od nowości. Aha i najlepsze: producentem oryginalnych gałek i drążkow w mk3 jest firma TRW (jest tam tylko dodatkowo logo Forda) więc nie warto przepłacać.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

A luzy znikły czy nadal są?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Ależ oczywiście że luzy zniknęły. Lewa gałka totalnie wybita, natomiast prawa lekko, drążki niby były ok, ale też wymienione...
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Zrobiłeś geometrie?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

kacperek_27

Słuchajcie, mam nietypowe pytanie...
Z wymianą końcówek nie będzie większych problemów.
Jak wygląda sprawa wymiany drążka? Czy 22-latek z garażem i zestawem narzędzi da rade? :)
Ogólnie staram się robic wszystko sam, ew z głową rodziny, jeśli oczywiście znajdzie czas i w tym przypadku również chciałbym sobie poradzic.
Co Wy na to?

Pozdrawiam

weksla

jeśli masz odpowiednie narzędzia, i kanał to raczej powinieneś dać radę, no ale zbieżności to już raczej sam nie ustawisz:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

kacperek_27

O tym właśnie zapomniałem - kanał też oczywiście jest. ;)
W takim razie czekam na kilka dni suszy i zabieram się za operację. ;)

Hehe, no wiadomo.  :P

Dzięki!