Adaptacja składanych lusterek z anglika

Essio, 20.01.2012, 23:39 « poprzedni - następny »

weksla

tz gniazdo na przekaźnik, przekaźnika raczej nie będziesz miał. Mieszkamy stosunkowo niedaleko to zawsze możesz podjechać, jak znajdę czas napewno pomogę:D

Ze składaniem w zimie przy dużych mrozach moze być problem ponieważ jak woda przymarznie to lustro poprostu się nie rozłoży lub nie złoży, też to u mnie było. Ale ogólnie działa i nie ma tragedi. ja jestem zadowolony, zawsze to dodatkowy bajer:D

Jeśli chodzi o lusterka to nie wiem czy wiesz ale mają one jeszcze podświetlenie od dołu.

Darecki:D No ja wiem że miałem fart i do drzwi miałem poliftowa elektrykę:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Ja u siebie mam podświetlane od spodu i tyle. Jak będzie ciepło i będę zdecydowany, na pewno się odezwę... :)
Oberslejzen!

wilhelm

Cytat: Essio w 22.01.2012, 21:31
Ja u siebie mam podświetlane od spodu i tyle. Jak będzie ciepło i będę zdecydowany, na pewno się odezwę... :)

Ja mam dodatkowo składane i powiem Ci że przez 2 lata jak jeżdzę tym autem nigdy z tego nie korzystałem ;)

Na twoim miejscu bym się tym nie podniecał i spożytkował tą kasę w inny sposób, ale decyzja należy do Ciebie.

weksla

Cytat: wilhelm w 22.01.2012, 22:50
Ja mam dodatkowo składane i powiem Ci że przez 2 lata jak jeżdzę tym autem nigdy z tego nie korzystałem ;)

Na twoim miejscu bym się tym nie podniecał i spożytkował tą kasę w inny sposób, ale decyzja należy do Ciebie.

Nie korzystałeś bo nie założyłeś składania z pilota:D Ja korzystam za każdym razem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Jendrekmak

Cytat: Essio w 21.01.2012, 14:43Ta opcja ma być w autach po lifcie.
ta opcja była tylko na zamówienie ew standard w najwyższych wersjach wyposażenia
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

satan220

W moim ST są składane lusterka, składają się po naciśnięciu gałki od regulacji w dół gdy ustawiona jest w środkowej pozycji. Z kluczyka po ryglowaniu drzwi się składały ale odłączyłem tę opcje w ASO bo raz przymarzł śnieg i się lewe nie otworzyło. Podczas tego zatrzymania coś się stało i przez pół dnia nie reagowały w ogóle na przycisk, aż po jakimś czasie zaczęły działać normalnie. Szczerze mówiąc po złożeniu i tak odstają więc poza gadżetem nie jest to specjalnie użyteczne a jak się urwie to pewnie droższe w wymianie, więc radziłbym przemyśleć temat montażu.
Szkoda życia na łykanie ropy ;)

wilhelm

Cytat: satan220 w 24.01.2012, 08:40Szczerze mówiąc po złożeniu i tak odstają więc poza gadżetem nie jest to specjalnie użyteczne a jak się urwie to pewnie droższe w wymianie, więc radziłbym przemyśleć temat montażu.

Podpisuję się pod tym :D

weksla

Cytat: satan220 w 24.01.2012, 08:40
W moim ST są składane lusterka, składają się po naciśnięciu gałki od regulacji w dół gdy ustawiona jest w środkowej pozycji. Z kluczyka po ryglowaniu drzwi się składały ale odłączyłem tę opcje w ASO bo raz przymarzł śnieg i się lewe nie otworzyło. Podczas tego zatrzymania coś się stało i przez pół dnia nie reagowały w ogóle na przycisk, aż po jakimś czasie zaczęły działać normalnie. Szczerze mówiąc po złożeniu i tak odstają więc poza gadżetem nie jest to specjalnie użyteczne a jak się urwie to pewnie droższe w wymianie, więc radziłbym przemyśleć temat montażu.

nie wiem jakim cudem odłączyli Ci je w ASO jak oni wszyscy tam maja dwie lewe rece. Co do składania z pilota to jeśli miałeś takowe tz że ktoś (może poprzedni właściciel) dołożył to sobie sam na własną rękę.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

satan220

Nie wiem jak i kiedy było założone. Myślałem ze tak jest w serii dopiero w ASO Multexim koleś jeden odłączył. faktycznie zrobione to było po za ASO (bo tak miało byc taniej). Nie wnikalem w szczegóły bo zrobił co chciałem za drobna opłata.
Szkoda życia na łykanie ropy ;)