Mondeo ST220 by Petersan

Petersan, 19.06.2010, 16:49 « poprzedni - następny »

Petersan

Powinienem to sobie wreszcie kupić sensowny aparat, bo kompaktem jednak pewnych rzeczy się nie przeskoczy...


pzdr
Peter

weksla

pociąg w tle te bajera:P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: Petersan w 09.10.2010, 20:00
Powinienem to sobie wreszcie kupić sensowny aparat, bo kompaktem jednak pewnych rzeczy się nie przeskoczy...
Nawet najlepszą lustrzanką bez filtra połówkowego przy takim ujęciu prześwietlisz niebo i nie doświetlisz auta. ;) Markowy filtr połówkowy to jakieś 50 zł (choć lepiej kupić droższą wersję). Przydaje się bardzo często. Szczerze polecam. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Petersan

Cytat: Tomasz w 09.10.2010, 20:39
Nawet najlepszą lustrzanką bez filtra połówkowego przy takim ujęciu prześwietlisz niebo i nie doświetlisz auta. ;) Markowy filtr połówkowy to jakieś 50 zł (choć lepiej kupić droższą wersję). Przydaje się bardzo często. Szczerze polecam. ;)

good 2 know
poszukam
pzdr
Peter

Petersan

Wrzuciłem zimówki rano...
właśnie zaczął padać pierwszy śnieg u mnie  ;)

Pytanie:
Po wyjeździe od wulkanizatora zapalił mi się "check"...
Możliwe, że wulkanizator coś "zmajstrował" przy tarczach, przewodach od ABSu, czy czymkolwiek innym,
co spowodowało zapalenie się kontrolki...?
pzdr
Peter

wilhelm

masz możliwość odczytania błędów? co do wulkanizatora... sabotaż?  ;)

wojoo

Cytat: Petersan w 24.11.2010, 20:56
Wrzuciłem zimówki rano...
właśnie zaczął padać pierwszy śnieg u mnie  ;)

Pytanie:
Po wyjeździe od wulkanizatora zapalił mi się "check"...
Możliwe, że wulkanizator coś "zmajstrował" przy tarczach, przewodach od ABSu, czy czymkolwiek innym,
co spowodowało zapalenie się kontrolki...?

moze opony odwrotnie założył ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

wydaje mi sie że nie ma takiej możliwości heheh, po co miałby coś grzebać skoro tylko przekładał koła?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Gdyby popsuł ABS to chyba zaświeciłaby się kontrolka ABS-u, a nie check...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Petersan

zrzucę kody błędów i dam znać...
pzdr
Peter

Petersan

:-/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2494101864
pzdr
Peter